3 çocuk annesi kadın parkta katledildi

Olayı gerçekleştiren zanlı kaçarken polis olayla ilgili çalışma başlattı. Öldülen kadının 3 çocuğu ortada kaldı.

KRONOS 25 Aralık 2021 GÜNDEM

Esenyurt’ta Meryem Yılmaz isimli üç çocuk annesi kadın parkta öldürülmüş halde bulundu. Kaıdının internetten tanıştığı iddia edilen saplantılı bir adam tarafından parkta bıçaklanarak öldürüldüğü ileri sürüldü.

YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Olay, saat 19:00 sıralarında Esenyurt İstiklal Mahallesi’nde bulunan bir parkta meydana geldi. İddiaya göre, evinden markete çıkan üç çocuk annesi Meryem Yılmaz, parkın içinden geçtiği sırada daha önce internetten tanıştığı bir adamın saldırısına uğradı.

15 yerinden Yılmaz’ı bıçaklayan saldırgan olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Olayı gören vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından kadını hastaneye kaldırdı. Tüm müdahalelere rağmen Meryem Yılmaz hayatını kaybetti. Olayı gerçekleştiren zanlı kaçarken polis olayla ilgili çalışma başlattı.


 

SALDIRGANI YAKALAMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Polis ekipleri olay sonrası geniş çaplı çalışma başlattı. 40 yaşlarında şüpheli bir şahsın olaydan önce çevrede dolaştığını öğrenen ekipler kamera görüntülerini incelemeye aldı. Bıçaklanan kadının yerdeki hali ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com