Enis Berberoğlu’nu tutuklayan hakim trafik kazası geçirdi: Durumu ağır

İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali İhsan Horasan, İstanbul'da trafik kazası geçirdi. Ağır yaralı Horasan, kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alındı. Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı kazaya ilişkin soruşturma başlattı.

KRONOS 06 Ekim 2023 GÜNDEM

Fotoğraf: Arşiv

İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali İhsan Horasan, İstanbul’da trafik kazası geçirdi. Daha çok CHP milletvekili Enis Berberoğlu’nu tutuklayan hakim olarak tanınan Horasan’ın ağır yaralandığı kazaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

Görev yaptığı dönemde,  ‘Rabia işareti’ yapan bir kişiyle aynı masada yer aldığı fotoğraf gündeme gelmişti. CHP’li Muharrem Erkek, bu sebeple Horasan’ın verdiği kararın ‘siyasi’ olduğunu iddia etmişti

Horasan’ın ağır yaralandığı kazaya dair Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.


 

YOĞUN BAKIM ÜNİTESİNDE
Birçok önemli davaya bakan ve şu an İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı olan Ali İhsan Horasan, geçtiğimiz gün trafik kazası geçirdi. Horasan, Başakşehir Atatürk Bulvarı’nda ilerlediği esnada bilinmeyen nedenle ağaca çarptı. Kazada yaralanan Horasan hastaneye kaldırıldı. Horasan’ın tedavisinin yoğun bakım ünitesinde devam ettiği öğrenildi. Kaza ile ilgili Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

 

 

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com