90’ların efsane filmi yeniden çekiliyor: “Harika sürprizler ortaya çıkabilir”

90'lı yıların efsane filmi Ghost'un yeniden çekildiği duyuruldu. Başrol oyuncusu Demi Moore'dan dikkat çeken bir yorum geldi.

KRONOS 28 Mayıs 2024 KÜLTÜR

Patrick Swayze ve Demi Moore’un başrolde olduğu “Ghost” filmi yeniden çekiliyor. Başrolünde Channing Tatum’ın yer alacağı filmle ilgili Demi Moore’dan yorum geldi.

Başrollerini Patrick Swayze ve Demi Moore’un paylaştığı ve birbirine aşık olan Sam ile Molly’nin, bir soygunda Sam’in öldürülmesiyle ayrı düşmesini konu alan “Ghost” filmi, 90’lı yılların en ikonik filmlerinden biri olarak öne çıkmıştı.

NTV’de yer alan habere göre, hasılat rekorları kıran 1990 yapımı “Ghost” (Hayalet) yıllar sonra yeniden çekilecek. Channing Tatum’ın başrolde yer alacağı filmle ilgili Demi Moore’dan yorum geldi.

“HARİKA SÜRPRİZLER ORTAYA ÇIKABİLİR”

Entertainment Weekly’ye konuşan Moore, “Bakın, her hikaye bir şekilde zaten anlatılmıştır. Harika olan şey, olayların farklı şekillerde yeniden yorumlanabilmesidir. Bence bazı filmler vardır ki dokunulmadan bırakılmaları daha iyidir ve bazen bu yeniden yorumlamada harika sürprizler ortaya çıkar” dedi.

İKİ DALDA OSCAR KAZANMIŞTI

Hayalet En İyi Film, En İyi Kurgu, En İyi Müzik, En İyi Orijinal Film Müziği, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ve En İyi Senaryo dahil olmak üzere 5 dalda Oscar’a aday gösterilmişti.

Film, Whoopi Goldberg’e ve senarist Bruce Joel Rubin’e Akademi Ödülü kazandırmıştı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com