Adnan Oktar davasında bir kişi daha itirafçı oldu: Bana 3 kez tecavüz etti

Adnan Oktar operasyonu kapsamında tutuklanan Müge Öğütçü isimli kadın, "Adnan Oktar bana 3 kez tecavüz etti, dayak attı" diye ifade vererek, örgütle ilgili başka iddialarda bulundu.

KRONOS 29 Nisan 2021 GÜNDEM

Organize silahlı suç örgütü kurduğu ve yönettiği gerekçesiyle Adnan Oktar ve 13’e yakın müridinin 9 bin 803 yıl 6’şar ay hapis ve 400’er bin lira ceza aldığı davada, Oktar’ın takipçilerinden Müge Öğütçü de 4 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Karar kesinleşene kadar ev hapsinde tutulan 52 yaşındaki Müge Ögütçü, İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderdiği mektupta, Oktar’ın kendisine tecavüz ettiğini söyleyerek, itiraflarda bulunup etkin pişmanlıktan faydalanmak istediğini belirtti.

Öğütçü mektubunda şunları anlattı:

“1989 yılında yapılan ÖSYM sınavında birinci olup Boğaziçi Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık Bölümü’nü bitirdim… Adnan Oktar kendisiyle birlikte olmak istemediğim için Dragos’taki örgüt merkezinde üç kez bana tecavüz etti. Daha sonra Didem Ü. ve Aylin A.’yı yanına çağırdı. Adnan Oktar benden, gelen kadınlara yatakta çok iyi olduğunu söyleyerek kendisini övmemi istedi.”

“SAATLERCE ŞİDDET UYGULARDI, ÇIPLAK FOTOĞRAFLARIMIZ ÇEKİLDİ”

“Ses tonumun ince olması ve bakışlarım nedeniyle Adnan Oktar’dan yıllarca dayak yedim. Ona olan korkum nedeniyle hiçbir zaman güzel bakamıyordum. ‘Bana sevgiyle bak’ diyerek dayak atardı. Bazen bana ve diğer kızlara uyguladığı şiddet saatlerce hatta günlerce sürerdi. Kendisi uykusu gelince gider uykusunu alır, ertesi gün kalkınca tekrar şiddet uygulamaya devam ederdi. Bizim uyumamıza izin vermezdi. Bazen ‘Bir sebep olsun da seni döveyim’ derdi.”


 

“Adnan Oktar’ın talimatıyla bikinili, mayolu ve çıplak fotoğraflarım çekildi. Niyetleri beni porno yıldızı gibi gösterip, örgüte girince düzeldiğimi iddia etmekti. Bu fotoğraflarla internet sitesi kuracaklardı. Düzenledikleri uluslararası konferanslarda tercümanlık yaptığım için çektikleri resimleri kullanamadılar.”

Birçok kadının daha itirafçı olmak istediği ancak cesaret edemediği iddia edildi.

 

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com