AKP’li meclis üyesi mikrofonu açık unuttu: Neyin ne olacağı bilinmiyor ki

Bir toplantıda mikrofonunun açık olduğunu unutan AKP'li yönetici ekonomik krizi adeta itiraf etti. AKP'li İsmail Bölükbaş, “Kimse iş yapmayı istemiyor. Neyin ne olacağı bilinmiyor ki. Ben devletten iş almam mesela” dedi.

KRONOS 08 Ocak 2022 GÜNDEM

Türkiye’deki ekonomik kriz AKP’li yöneticiler tarafından da gizlenemez hale geldi. Çorum’da AKP’li meclis üyesi İsmail Bölükbaş, mikrofonun açık olduğunu unutarak, yaşanan ekonomik darboğazı “Kimse iş yapmayı istemiyor. Neyin ne olacağı bilinmiyor ki. Ben devletten iş almam mesela” diyerek gözler önüne serdi.

Duvar’ın aktardığına göre Çorum Belediye Meclisi’nin, ocak ayı toplantısında yaşanan bir olay AKP’li yöneticilerinde ekonomik krizden dolayı oldukça dertli olduğunu ortaya koydu.  Toplantıda yapılan bir oylama sırasında, AKP’li meclis üyesi İsmail Bölükbaş, mikrofonun açık olduğunu unutarak, bir diğer AKP’li üye Muhammed Murat Kılıçlı ile sohbet etti.


 

“BEN DEVLETTEN İŞ ALMAM MESELA”

Bölükbaşı, Kılıçlı’ya şunları söyledi: “Şimdi şöyle bir şey var. Kimse iş yapmayı bir şey yapmayı istemiyor ki… Sen bu işin içindesin. Neyin ne olacağı bilinmiyor ki. Şimdi sen müteahhit olsan… Ben devletten iş almam mesela. Özel şahıstan bile iş alınmaz.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com