AKP’li trollden Bakan Muş’a: Soğan üzerinden hükümete operasyon çekiliyor, sen neredesin aga?

AKP'li troll Abdurrahman Uzun, yayımladığı video ile Ticaret Bakanı Mehmet Muş'u eleştirdi. Uzun, 'soğan üzerinden hükümete operasyon çekildiğini' iddia ederek, Bakan Muş'un İHA ve SİHA'larla tarlaları takip edip müdahale etmesi gerektiğini savundu.

KRONOS 18 Nisan 2023 GÜNDEM

Kendini ‘siyaset uzmanı’ olarak tanıtan ve AKP’li sosyal medya troll gruplarının önemli isimlerinden biri olduğu belirtilen Abdurrahman Uzun, bu kez yayınladığı video ile Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u kıyasıya eleştirdi.

Soğan fiyatlarındaki artışı “hükümete karşı yapılan bir operasyon” olarak değerlendiren Uzun, Bakan Muş’a, “Bu Ticaret Bakanı nerede? Senin hükümetine, senin cumhurbaşkanına operasyon çekiliyor. Sen neredesin ağa?” diye seslendi.

‘İHA’LARLA SİHA’LARLA KİM OPERASYON YAPIYORSA YAKALAYACAK’

Uzun videosunda, “Bu Ticaret Bakanı nerede? Bu ticaret bakanlığının elemanları nerede? Bu kadar mı çapsızlık olur? Şu anda bu ülkenin Ticaret Bakanı yollara düşecek; İHA’larla, SİHA’larla, ayağında çizmeler, üstünde montu, gözlüğünü takacak, gerekirse dedektif gibi ortalıkta gezecek. Bu soğan operasyonunu kim yapıyorsa onları yakalayacak. Bu ülkede ticaret üzerinden senin hükümetine, senin cumhurbaşkanına operasyon çekiliyor. Sen neredesin ağa? Tweet üzerinden bir şeyler yazıyor bize. Oldun Jeremy Rifkin. Uzaktan online bağlanıyor bize. Abi insene. Bir tane soğanı çöpe atan adamın tarlasına devlet olarak el koysana. Abi çöksene mevzuya” ifadelerini kullandı.

Uzun sözlerinin devamında, “Tayyip Erdoğan’ı yine kandırıp 10 gün, 20 gün sonra Türkiye’nin dört bir tarafına soğan çadırları mı kuracaksınız, tanzim yapıyoruz diye?” diyerek Mehmet Muş’u hedef almayı sürdürdü.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com