AKP’li yöneticiden itiraf: Vallahi hiçbir etkimiz kalmadı

AKP'li bir yönetici Nagehan Alçı'ya 'havuz medyası' ile ilgili itiraflarda bulundu: "Vallahi hiçbir etkimiz kalmadı. Gazetelerimiz bir hafta çıkmasa, halk bu gazetelerin yayınlanmadığını fark etmez. Şu tartışma programlarına onlarca arkadaşımızı ekranda parlasınlar diye gönderiyoruz. Biri bile tesirli ve ünlü bir yorumcu olamadı."

KRONOS 07 Mayıs 2021 GÜNDEM

AKP'li yönetici: Gazetelerimiz 1 hafta çıkmasa halk bu gazetelerin yayınlanmadığını fark etmez

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, bugünkü köşe yazısında AKP’nin CHP’yi hedef aldığı çizgi filmi ile ilgili tartışmalara değindi. Alçı, AKP’nin videosuna övgüler yağdırırken ‘AKP’nin çok önemli yönetici aktörlerinden biri’ olarak tanımladığı ancak isim vermediği partilinin bir ay önce kendisine söylediklerini aktardı.

‘GAZETELERİMİZ 1 HAFTA ÇIKMASA FARK EDEN OLMAZ’ 

Yazıda aktarılana göre, AKP’li isim, “Vallahi hiçbir etkimiz kalmadı. Gazetelerimiz 1 hafta çıkmasa halk bu gazetelerin yayınlanmadığını fark etmez.” ifadelerini kullandı. Bu açıklamaya şaşırdığını belirten Nagehan Alçı, videonun bunun bir neticesi olduğu değerlendirmesini yaptı.


 

‘ARKADAŞLARIMIZI PARLASIN DİYE TV’LERE GÖNDERİYORUZ, NAFİLE’ 

AKP’li yöneticinin itirafları şöyle: “Şu tartışma programlarına onlarca arkadaşımızı ekranda parlasınlar diye gönderiyoruz. Onların önünü açıyoruz. Bu kadar çok sayıda yayına çıkmalarına imkan vermemize rağmen bir tanesi bile tesirli ve ünlü bir yorumcu olamadı. Milletin çok büyük çoğunluğu, hele gençler hiçbirini tanımıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız da bu vaziyetin farkında. Yeni bir lisana ihtiyaç var. Bunu araştırıyoruz.”

 

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com