AKP’nin İzmir adayı Dağ parti logosu olmayan afiş bastırdı, barları geziyor…

AKP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, parti isminin ve logosunun olmadığı afişler bastırdı. Barda eğlenen gençlerle sohbet eden Dağ'ın seçim kampanyası dikkat çekiyor.

KRONOS 07 Şubat 2024 GÜNDEM

AKP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ’ın bağımsız aday gibi afişler bastırması dikkat çekti. Dağ seçim çalışmalarında partisinin adını ve logosunu kullanmıyor.

Cumhur İttafakı’nın büyük ortağı AKP tarafından İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilen Hamza Dağ’ın partisinin ismine ve logosuna yer verilmeyen ilanları İzmir merkezi ile tüm ilçelerinde duvarlara asıldı.

Sözcü gazetesinin haberine göre, önceki gün Alsancak’ta içkili mekanları gezen ve oy isteyen Hamza Dağ, dekolte kıyafetli kadınlarla da fotoğraf çektirdi.

Barlarda eğlenen gençlere “Afiyet olsun” diye seslenen Dağ, “Kimsenin hayat tarzına müdahil olmayız” dedi.

Dağ’ın genç kızların arasındaki fotoğrafları sosyal medyada yer alınca da “Sizi pudra şekeri çekenlerle hatırlıyoruz” yorumları geldi. Kokain kullanırken görüntüleri ortaya çıkan Dağ’ın danışmanı Kürşat Ayvatoğlu “Kokain değil pudra şekeriydi” savunması yapmıştı.

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu da yaptığı açıklamada AKP İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı’ya seslendi. Aslanoğlu, “İzmir’in duvarlarına, billboardlarına resmi asılan bu arkadaş, hangi partinin adayı? Sizin adayınız değilse sorun yok. Ama sizinse partinizin logosunu kullanmaktan niye korkuyor? İzmirlilere daha mı sempatik geldiğini düşünüyor?” dedi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com