Akşener’den Bozdağ’a: Ne ara o cıvık cıvıklıkta ‘FETÖ’ düşmanı oldun?

Akşener, Bekir Bozdağ'a yanıt verdi: "Biri çıktı dedi ki 'kazanırlarsa FETÖ kazanır.' Ama onlar zamanında FETÖ'yü övüyordu. Onlar 'hocaefendi' derdi. Uzun uzun överlerdi. Ne ara o cıvık cıvıklıkta FETÖ düşmanı oldun?"

KRONOS 07 Mayıs 2023 GÜNDEM

Millet İttifakı ortağı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçim çalışmaları kapsamında Manisa’da yaptığı konşmada, “kazanırlarsa FETÖ kazanır” diyen Adalet Bakanı ve AKP vekil adayı Bekir Bozdağ’a yanıt verdi.

Akşener, “Biri çıktı dedi ki ‘kazanırlarsa FETÖ kazanır.’ Ama onlar zamanında FETÖ’yü övüyordu. Onlar ‘hocaefendi’ derdi. Uzun uzun överlerdi. Ne ara o cıvık cıvıklıkta FETÖ düşmanı oldun?” dedi.

Akşener’in konuşmasından öne şöyle:

“Elbette sizin helal oylarınızla ben başbakan olacağım. Çünkü millet velinimettir. Millet patrondur. Elbette siz bir oy Meral’e bir oy Kemal’e verirseniz ben de başbakan olacağım demektir. (Başbakan Meral sesleri) Böyle sesleniyorsunuz ama birilerinin sinirlerini laçka etti. İlaç kullanıyorlar, ilaç. Biri çıktı dedi ki ‘kazanırlarsa FETÖ kazanır.’ Ama onlar zamanında FETÖ’yü övüyordu. Onlar ‘hocaefendi’ derdi. Uzun uzun överlerdi. Ne ara o cıvık cıvıklıkta FETÖ düşmanı oldun?

‘BİR OY MERAL’E, BİR OY KEMAL’E’

Biri de diyor ki ‘kazanırlarsa şampanya patlatacaklar ama biz kazanırsak tertemiz alnımız seccadeye değecek.’ Kadınlar öldürüldüğünde, kadınlar tecavüz edildiğinde, 82 puanla atanamayanların döneminde, kul hakkının yenildiği dönemde senin alnının neresi tertemiz? Kapkara alnınız, kapkara.

Bir tanesi var, yaşlı başlı abi, İstiklal Marşı’nı kağıttan okudu, size vatan düşmanı dedi. Kendileri de istiklal mücadelesi veriyormuş. İlk defa bu kadar rezilliklerle seçime gidiyoruz.

‘Patates soğan, güle güle Erdoğan!’ Böyle diyorsunuz ama darılıyor. Diyor ki patates soğana liderinizi değişmeyin.

Bir oy Meral’e bir oy Kemal’e. Tamam bitti bu iş.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com