Ali Koç açıkladı: İşte Jose Mourinho’nun maliyeti

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dünyaca ünlü Portekizli teknik direktör Jose Mourinho ve ekibine 12 milyon euro verdiklerini açıkladı.

KRONOS 05 Haziran 2024 SPOR

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dünyaca ünlü Portekizli teknik direktör Jose Mourinho’nun transferine ilişkin açıklamalarda bulundu. Ali Koç, Mourinho ve ekibine 12 milyon euro verdiklerini belirtti.

Halk TV’ye konuşan Ali Koç, “Mourinho’yu ikna etmemizde zamanlama çok önemliydi. Bir hocaya ihtiyacımız olursa ne gibi opsiyonlar var diye çalışmalarımızı sürdürdük. Bunlardan biri de Jose Mourinho’ydu. Mario Branco, Jose Mourinho’ya önce Fenerbahçe’yi anlattı” dedi.

Mourinho ile sezon devam ederken görüştüklerini açıklayan Koç, “Mourinho ile herkesten önce görüştük ama teklif vermedik; hem şampiyonluğa koşuyoruz hem bir hocamız var. Değişiklik yapacağımızdan tam emin değiliz, son maçta şampiyon olabilirdik” diye konuştu.

’12 MİLYON EURO VERDİK’

Mourinho’nun maliyetini açıklayan Koç, şunları söyledi:

“Aziz Yıldırım, Jose Mourinho’da dediği şeyin aynısını İrfan Can Kahveci transferinde de dedi. Sayın Aziz Yıldırım ’15 milyon euro verdim’ diyor, biz Jose Mourinho ve bütün ekibiyle yıllık 12 milyon euroya anlaştık.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com