Ankara’da dikkat çekici buluşma: Akşener, Cemil Çiçek ve Abdülkadir Aksu ile ne konuştu?

Ankara kulislerinde heyecan yaratan bir buluşma yaşandı. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yıkım kararı çıkardığı; eski Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı ve eski CHP Milletvekili Sinan Aygün’ün sahibi olduğu Togo Kuleleri’nde bir buluşma organize edildi.

KRONOS 17 Ekim 2023 GÜNDEM

Yerel seçimler yaklaştıkça partiler ve kişiler arasındaki saflar sıklaşıyor, hareketlilik artıyor.

İYİ Parti’nin tüm illerde aday çıkaracağını açıklamasının ardından Ankara’da dikkat çeken bir buluşma yaşandı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener; Sinan Aygün, Cemil Çiçek ve Abdülkadir Aksu ile Togo Kuleleri’nde bir araya geldi. Buluşmada, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural da yer aldı.

TOGO KULELERİ’NDE BİR BULUŞMA
T24’ten Eray Görgüllü’nün aktardığına göre; Ankara’da ittifak tartışmaları sürerken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de katıldığı dikkat çekici bir buluşmanın organize edildiği öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yıkım kararı çıkardığı; eski Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı ve eski CHP Milletvekili Sinan Aygün’ün sahibi olduğu Togo Kuleleri’nde bir buluşma organize edildi.


Eski TBMM Başkanı AKP’li siyasetçi Cemil Çiçek ile eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu’nun Togo Kuleleri’nde bulunduğu sırada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Aygün’ü ziyaret etmek istedi. Akşener, Togo Kuleleri’nde bu iki isimle bir araya gelirken, ziyarete eski MHP’li olan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural da katıldı.

AYGÜN TEKLİFİ KABUL ETMEDİ
Bu buluşma Ankara kulislerinde heyecan yaratırken, görüşmede İYİ Parti’nin yerel seçimlerde çıkaracağı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayının da gündeme geldiği öğrenildi. İddiaya göre, Akşener’in Aygün’e Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı teklifinde bulunduğu ancak Aygün’ün bu teklifi kabul etmediği belirtildi.

Öte yandan, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Aygün’ün sahibi olduğu Togo Kuleleri hakkındaki yıkım kararı, Mansur Yavaş başkanlığında alınmıştı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com