Anonymous, Süleyman Soylu’nun cep telefonunu ve torpil listesini açıkladı

"The Black Rabbit World" isimli sosyal medya hesabı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kimlik ve cep telefonu numaralarını açıkladı. Hesap, "LGBT sapkını" ve "terör örgütü üyeleri" dediği öğrencilerle dayanışma amacıyla bu ifşayı yaptığını duyurdu.

KRONOS 02 Şubat 2021 GÜNDEM

“The Black Rabbit World” isimli sosyal medya hesabı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kimlik numarası ve cep telefonu numaralarını açıkladı.

#Anonymous ‘tan Mesajınız Var’ notuyla başlayan mesajda, “İçişleri, adalet, dışişleri, ekonomi bakanlarının TC numaralarını, İçişleri bakanının telefon numarasını ve İçişleri Bakanlığı’na torpille atama yapılanların özgeçmişlerini yayınlıyoruz.” denildi.

Nefret söylemiyle insanların hedef gösterilemeyeceği belirtilen mesajda, “Nefret söylemleriyle masum insanları hedef gösteremezsin Süleyman Soylu. Biz, bütün suçlarınızı açığa çıkarana kadar uyumayacağız ama sizleri de uyutmayacağız Masum insanların üzerinden kanlı ellerini çek” denildi. 


 

“The Black Rabbit World” hesabı, Twitter’dan “#Anonymous ‘tan Mesajınız Var” diyerek şu ifadeleri kullandı:

“İçişleri, adalet, dışişleri, ekonomi bakanlarının TC numaralarını, İçişleri bakanının telefon numarasını ve İçişleri Bakanlığı’na torpille atama yapılanların özgeçmişlerini yayınlıyoruz.”

https://twitter.com/thblckrbbtwrld/status/1356685413562343424?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1356685413562343424%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fartigercek.com%2Fhaberler%2Fbakanlarin-t-c-ve-telefon-numaralari-ifsa-edildi

Ünlü hacker grubu daha öncede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın banka işlemleri hakkında mesajlar yayınlamıştı. En son ise Boğaziçi Üniversitesi rektörlüğüne atanan Melih Bulu’nun koronavirüs aşasını getiren firma yetkilisi ile yakın ilişki içinde olduğu iddiasına yer vermişti.

 

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com