Arda Turan da koronavirüse yakalandı

Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan, Instagram hesabından koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve hastanede tedavi altında olduğunu paylaştı.

KRONOS 17 Kasım 2020 SPOR MANŞET

Galatasaray’a bir Covid-19 şoku daha. Sarı-Kırmızılı takımda Babel, Omar Elabdellaoui, Luyindama’dan sonra kaptan Arda Turan da koronavirüse yakalandı. Yıldız futbolcu, İnstagram hesabından testinin pozitif çıktığını açıkladı. Paylaşımının altına “Dün yapılan Covid-19 testimin sonucu pozitif çıkmıştır. Hastanede tedavi ve izolasyon altındayım. En kısa sürede görüşmek üzere” yazan Arda, en az 2 hafta forma giyemeyecek.

KORONALI SAYISI 5 OLDU

Galatasaray kısa süre önce, üç futbolcusunun testinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Sarı-Kırmızılılar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Milli takım arası sonrası Galatasaray futbol takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolardaki çalışanlarımız için sponsor hastanelerimizin katkılarıyla dün yapılan Covid-19 PCR testleri sonuçlanmış ve 3 oyuncumuzun test sonucu pozitif çıkmıştır. Oyuncularımızın tedavi protokolü ve karantina süreci başlatılmıştır. Milli takımlarda yapılan tetkiklerde sonuçları pozitif çıkan 2 oyuncumuzla beraber Covid-19 vaka sayımız 5 olmuştur” denilmişti.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com