Arzum Onan: Boşanmayı talep eden Mehmet oldu, psikolojik şiddet yok

Haklarındaki iddialara ilişkin sessizliğini bozan Arzum Onan yaptığı açıklama ile evliliklerini noktalayacaklarını duyurdu. Onan, psikolojik şiddet söylentilerini yalanlarken, "Boşanmayı talep eden Mehmet oldu" dedi.

KRONOS 06 Mayıs 2023 YAŞAM

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan hakkındaki boşanma iddiaları doğru çıktı. Yaptığı açıklama ile 27 yıllık evliliklerini noktalayacaklarını duyuran Onan, Mehmet Aslantuğ’un kendisine “psikolojik şiddet” uyguladığı yönündeki iddiaları ise yalanladı.

1996’da nikâh masasına oturan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin aylardır aralarının bozuk olduğu ve boşanma aşamasına geldikleri iddia edilmişti. Türkiye İşçi Partisi Muğla 1. sıra milletvekili adayı olarak açıklanan Mehmet Aslantuğ’un eşine psikolojik şiddet uyguladığı da öne sürülmüştü. İddialara ilişkin sessizliğini bozan Arzum onan yaptığı açıklama ile evliliklerini noktalayacaklarını duyurdu.

‘BAZILARININ VİCDANI YOK, SIRF KENDİ ÇIKARLARI…’

Arzum Onan sosyal medya hesabından şu ifadeleri kaydetti:

“Bazılarının vicdanı yok. Sırf kendi çıkarları uğruna, neredeyse bir ömür geçirdiğim, hepinizin yakından tanıdığı; tutarlı, saygılı, hassas Mehmet’i, son derece çirkin bir yalanla, konumlandığı siyasi mücadelesi üzerinden vurmaya çalışıyorlar.

Oysa çok nazik bir üslupla açıklamaya çalıştım.

‘BOŞANMAYI MEHMET TALEP ETTİ’

30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’, her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu türden iftiralara malzeme olmayı asla hak etmez’ dedim. Boşanma sürecini de; başta oğlumuz, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz için ilave duygusal yüklere dönüştürmemek adına böyle tarif ettim.

Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik.

‘AİLEMİZİN DURDUĞU YER DEĞİŞMEYECEK’

29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu yalan iddialar alenen kötü niyet barındırmakta, amaçlı yapılmaktadır. Daha önce de paylaştığım üzere; zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; birbirimize olan sevgimizi, saygımızı, ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecek! Sevgiyle, sükunetle…”

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com