Arzum Onan’dan TRT dizisinden çıkarılan Aslantuğ’a destek: Seninle gurur duyuyorum

Oyuncu Arzum Onan, TRT'deki dizisinden 'siyasi açıklamaları nedeniyle' çıkarılan eşi Mehmet Aslantuğ'a destek vererek, "Seninle gurur duyuyorum" dedi.

KRONOS 17 Mart 2023 GÜNDEM

Oyuncu Arzum Onan, ‘Ali Fuat’ karakterini canlandırdığı TRT 1 dizisi ‘Yürek Çıkmazı’ dizisinden çıkarıldığını açıklayan oyuncu eşi Mehmet Aslantuğ’a destek verdi. Onan, “Seninle gurur duyuyorum” dedi.

Onan, Aslantuğ’un fotoğrafını paylaşarak, “Bugüne kadar sergilediğin duruş, verdiğin kararlar ve hayata kattığın tüm değerler için… Seninle gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Oyuncu Mehmet Aslantuğ, TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşan ‘Yürek Çıkmazı’ dizisi kadrosundan çıkarıldığınını duyurmuştu.

Aslantuğ, ayrılık haberini Instagram hesabındaki paylaşımında, “35 yıl sonra bugün, hakikat ve doğrudan yana ses vermeye gayret ediyoruz diye; o kurumları kendine bağlayarak siyasi tavrının mülkü sananlar, yarın o koltuklarda başkaları oturduğunda da sesimizin aynı vicdanla yankılanacağını bilmelerine rağmen gerçekten ilham alan, sual eden tavrımızdan rahatsız oldular. ‘Bizle çalışırken olmaz’ diyen bir kibir saklıyorlar” ifadelerini kullanmıştı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com