Ayhan Bora Kaplan’ın lüks evi satışa çıkarıldı: İşte dudak uçuklatan fiyatı

Soylu'ya yakın tutuklu mafya lideri Ayhan Bora Kaplan'ın Ankara'daki 750 metrekarelik ultralux tripleks dairesi satışa çıktı. Daire için istenen fiyat ise 41 milyon Türk lirası.

KRONOS 24 Mayıs 2024 GÜNDEM

Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yakın mafya lideri Ayhan Bora Kaplan’ın siyaset, emniyet ve yargıdaki ilişkileri tartışılmaya devam ederken, Ankara’da oturduğu lüks evi satışa çıkarıldı.

Kaplan’ın Çankaya’da Beytepe Köyü (Lodumu) olarak bilinen bölgedeki brüt 750 metrekarelik ultralux tripleks dairesi satılıyor. Satışa konu daire için istenen fiyat ise 41 milyon Türk lirası olarak belirlenmiş durumda.

Politikyol’dan Altan Sancar’ın haberine göre uyuşturucu, silah kaçakçılığı, gasp, cinayet ve birçok suçtan yargılanan Kaplan örgütünün siyaset, yargı ve emniyet çevrelerinden birçok isme nüfuz ettiği ortaya çıkmıştı.

Kısa sürede milyarlarca liralık bir varlığı yönetmeye başlayan Kaplan’ın Ankara’da oturduğu lüks daire geçtiğimiz günlerde satışa çıkarıldı. Bir internet sitesinde 12 Mayıs 2024 tarihinde verilen ilana göre ultralux tripleks daire, brüt 750 metrekareden oluşuyor.

Kayıtlara göre, Kaplan ailesinin 2022 yılında tescil ettirdiği söz konusu daire, Ankara’nın en lüks bölgelerinden birinde yer alıyor. Dairenin Türk hamamı ve saunanın yanı sıra beş banyosunun olduğu da aktarılırken, dairenin 7+2 oda sayısında oluştuğu görüldü.

İlanda daireye ait fotoğraflar da yer alırken ultraluks özellikleri görüldü. Satışa konu daire için istenen fiyat ise 41 milyon Türk lirası olarak belirlenmiş durumda.

Kaplan’ın satışa çıkartılan dairesinin özellikleri şöyle:

“En büyük tip tripleks dairelerinden biri olan dairemizde bütün ankastreler Gaggenau markadır, ankastrelere çift kapılı sanayi tipi buzdolabı, bulaşık makinası, davlumbaz , mikrodalga fırın, kahve makinası dahildir. Tüm evde Mitsubishi marka VRF klima sistemleri ve ses sistemi vardır. Ek olarak otomatik perdeler, gömme dolaplar, özel olarak tasarlanmış giyinme odası, Türk hamamı, jakuzi, sauna da dahildir. Ayrıca bu dairenin kapalı garaj alanının içinde kendisine ait hobi odası seklinde de kullanılabilecek özel kapalı bir garajı da vardır.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com