Ayşe Ateş: Eray Özyağcı’nın Bolu’da gizlendiğine dair şüphe var

Ülkü Ocakları eski başkanı ve akademisyen Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, eşine yönelik suikasta ilişkin yeni iddialar öne sürdü. Ateş, yaptığı paylaşımda MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül ile babasının cinayetle bir ilişkisi olup olmadığını sordu.

KRONOS 25 Mayıs 2024 GÜNDEM

Yılan hikâyesine dönen Sinan Ateş suikastında yeni bir gelişme: Ülkü Ocakları eski başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Sinan Ateş’in katil zanlısı Eray Özyağcı’nın cinayetin ardından Bolu’da bir müddet gizlendiğini iddia etti.

Ateş, cinayetten 1 ay sonra MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül’ün babasının evinin neden arandığını ve yine babasının üzerine kayıtlı aracın neden Ankara’ya getirilerek parmak izi tespiti yapıldığını sordu.

Ateş’in yaptığı paylaşım şöyle:

“KUVVETLİ ŞÜPHE BULUNMAKTADIR”
“Sinan’ın katledilmesinden yaklaşık olarak 1 ay sonra MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül’ün baba evi neden aranmıştır? Babasının üzerine kayıtlı 14 AAY 148 plakalı araç Ankara’ya getirilip parmak izi tespiti neden yapılmış, araç niçin detaylı bir şekilde incelenmiştir?


Bilgilendirme: PTS kayıtlarına göre kiralık katil Eray Özyağcı’nın Bolu’da araç değiştirdiği, İstanbul’a götürülmek yerine Bolu’da bir müddet gizlendiğine dair kuvvetli şüphe bulunmaktadır.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com