Ayşe Ateş, hakaret ve tacizlere isyan etti: ‘Kadın düşmanlığına tutulmuş varlık kırıntıları’

Öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, kendisine yönelik sosyal medya üzerinden yapılan hakaret ve tacizlere sert bir tepki gösterdi. Ateş, hakarete uğradığı bir videoyu ifşa ederek, kendisine ve ailesine yönelik yapılan saldırıları eleştirdi. "Tek tek hesaplaşacağız!" dedi.

KRONOS 27 Haziran 2024 GÜNDEM

Eşi Sinan Ateş’in cinayeti sonrası adını duyduğumuz, sık sık siyasi parti liderleriyle görüşen ve hak arayışında bulunan Ayşe Ateş, kendisine yönelik sosyal medya üzerinden yapılan hakaret ve tacizlere isyan etti.

Ayşe Ateş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kendisine yönelik aşağılayıcı yorumlar ve hakaretler içeren bir videoya tepki göstererek, “Bu kadar aşağılık, seviyesiz bir topluluk” ifadelerini kullandı. Ateş, “Küfür, hakaret, tehdit etmeden kendini ifade edemeyen, dosya ile iddianame arasındaki farkı bilmeyen, 18 aydır aynı yalanları sakız gibi çiğneyen bir kalabalıkla karşı karşıyayım” dedi.

“KADIN DÜŞMANLIĞINA TUTULMUŞ VARLIK KIRINTILARI”
Sinan Ateş’in eşi, “Geçirdiği kötü çocukluk döneminin ardından kadın düşmanlığına tutulmuş varlık kırıntıları” olarak tanımladığı kişilere yönelik, “Hukuk kitaplarında ‘suç işleme özgürlüğüne sahip seçkin kitle’ şeklinde bir tanımın olmadığı gerçeğiyle er ya da geç yüzleşecekler” şeklinde konuştu.


Hesap tarafından sonradan silinen paylaşımı tekrar yayımlayan Ayşe Ateş, “Yeter ulan, yeter! Sabahtan beri ağlıyorum, yeter! Ne istiyorsunuz bizden? Kocası için adalet arayan bir kadının namusuna dil uzatacak kadar neden alçalıyorsunuz?” diyerek duygularını dile getirdi ve adalet önünde hesaplaşacaklarını vurgulayarak, “Adaletin şamarını sağlı sollu yiyeceğiniz gün uzak değil!” ifadelerini kullandı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com