Bekir Bozdağ Diyarbakır’da yuhalandı: ‘Hangi yüzle geliyorsunuz?’

Diyarbakır'a giden Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve AKP Milletvekili Oya Eronat, depremzedeler tarafından yuhalanarak protesto edildi.

KRONOS 11 Şubat 2023 GÜNDEM

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve AKP Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat’ın, Diyarbakır’da vatandaşlar tarafından yuhalandığı görüntüler ortaya çıktı.

Bozdağ ve Eronat, depremde yıkılan enkazların olduğu bölgeye gittiklerinde vatandaşların tepkisiyle karşılandı. Yuhalanan ikili, polis ve korumalar tarafından bölgeden hızla uzaklaştırılırken, istifa sesleri de yükseldi.

Tepkilere yanıt vermeyen Bozdağ’ın yürümeye devam ettiği, “Arkalarından devlet bitti, devlet bitti”, “Hırsızlar hırsızlar”, “İstifa edin” şeklinde bağrıldığı duyuldu.

Görüntülerde Bozdağ ve Eronat’ın, enkaz bölgesine çevrelerindeki silahlı onlarca özel harekat polisi ile girmesi de dikkat çekiyor.

https://twitter.com/who98408150/status/1624155078021255170?s=20&t=SphwfFxf3bvomzCSA-Khxg

Bir başka görüntüde ise Oya Eronat’ın kendisine gösterilen tepki sonrası el kol hareketleri yaparak söylendiği görülüyor. Eronat uzaklaşırken bir vatandaşın, “Buraya hangi yüzle geliyorsunuz?” dediği duyuluyor.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com