Bekir Bozdağ Urfa’da boş salona konuştu

AKP'nin Şanlıurfa Milletvekili adayı ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın aday tanıtım toplantısında boş salona konuştuğu görüntüler gündem oldu.

Zafer YILMAZ 14 Nisan 2023 GÜNDEM

İstememesine rağmen Şanlıurfa’dan milletvekili adayı gösterilen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın boş salona konuştuğu görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

AKP’nin Şanlıurfa aday tanıtım toplantısındaki görüntüler deprem ve sel felaketiyle sarsılan Urfa’da, AKP’deki erimeyi gözler önüne serdi.

BOŞ SALONA KONUŞTU

AKP Şanlıurfa Milletvekili adayı ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, boş salona konuştu. Bozdağ’ın konuşmasını sürdürdüğü sırada salonun gösterildiği görüntülerde tek tük kişilerin bulunduğu, sahnenin önünde ise küçük bir kalabalığın olduğu görüldü.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Bozdağ’ın boş salona konuştuğu görüntüler büyük yankı uyandırdı. Özellikle deprem ve sel felaketinden sonra Şanlıurfalı’ların iktidar partisine tepkili olduğu belirtilirken, Bozdağ’ın hiç bilmediği şehirden aday gösterilmesine tepki gösterildiği de vurgulandı.

Öte yandan Ankara kulislerinde Bozdağ’ın Urfa’dan aday olmak istemediği, ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Ben öyle uygun gördüm Bekir” diyerek adaylığını istediği iddiası gündeme gelmişti.

Şanlıurfa’dan da birçok aşiret lideri ve parti il yönetimi Bozdağ’ı istemediklerini AKP Genel Merkezi’ne iletmiş, ancak herhangi bir sonuç alınamamıştı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com