‘Benim Türk futboluna ihtiyacım yok’: TFF’den maaş aldığı ortaya çıktı

"Benim Türk futboluna Türk futbolunun bana ihtiyacı olduğu kadar ihtiyacım yok" diyen TFF A Milli Takım Sorumlusu Hamit Altıntop'un maaşı dudak uçuklattı.

KRONOS 06 Mayıs 2024 GÜNDEM

TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop

“Benim Türk futboluna Türk futbolunun bana ihtiyacı olduğu kadar ihtiyacım yok” diyen eski futbolcu Hamit Altıntop’un Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) aldığı maaş ortaya çıktı. TFF A Milli Takım Sorumlusu Hamit Altıntop’un maaşı aylık 250 bin TL’ymiş.

Beyaz TV’de katıldığı programda konuşan Ahmet Çakar, “Hamit Altıntop TFF’den 250 bin TL maaş alıyor demek ki senin de Türk futboluna ihtiyacın varmış. Şövalye gibi konuşmanın manası yok. Sen otur işine bak” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerd Beşiktaşlı Semih’in A Milli Takım’dan Ümit Milli Takıma gönderilmesiyle ilgili iddialar hakkında konuşan Altıntop, “Benim gönlüm ve vicdanım rahat. Kişi işi kendinden bilir muhabbeti var ya. Ben o konuda mütevazi olmayacağım. Benim Türk futboluna, Türk futbolunun bana ihtiyacı olduğu kadar ihtiyacım yok. Bazı twitterda şov yapan arkadaşlar bu durumu farklı yerlere çekebilirler. Ben vatanımı seviyorum, Türk futbolunun bana ihtiyacı var. İnsanlar farklı düşünebilir ama çok da umrumda değil. Almanya’da güzel bir turnuva oynayıp tarih yazmak istiyoruz. Bu turnuva da olmazsa bile gelecek turnuvalarda büyük başarılar kazanacağız” demişti.

AHMET ÇAKAR’DAN TEPKİ

Altıntop’un “Benim Türk futboluna, Türk futbolunun bana ihtiyacı olduğu kadar ihtiyacım yok” sözleri tepki çekmişti.

Beyaz TV’de programda konuşan Ahmet Çakar da “Hamit Altıntop TFF’den 250 bin TL maaş alıyor demek ki senin de Türk futboluna ihtiyacın varmış. Şövalye gibi konuşmanın manası yok. Sen otur işine bak” diyerek Hamit Altıntop’a tepki gösterdi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com