Bernie Sanders viral olan fotoğraftan kazandığı 1.8 milyon doları STK’ya bağışladı

Amerikalı Senatör Bernie Sanders, viral olan yün eldivenli fotoğrafının basılı olduğu tişörtlerin satışından 1.8 milyon dolar topladı. Sosyalist Senatör, toplanan parayı bir sivil toplum kuruluşuna bağışladı.

KRONOS 28 Ocak 2021 DÜNYA

Amerikalı Senatör Bernie Sanders, viral olan yün eldivenli fotoğrafının basılı olduğu tişörtlerin satışından 1.8 milyon dolar kazandı. Sosyalist Senatör, toplanan parayı bir sivil toplum kuruluşuna bağışladı.

Amerikalı Senatör Bernie Sanders, Joe Biden’in başkanlık yemini töreninde giydiği mont ve eldivenle tüm dünyada bir fenomene dönüştü. Milyonlarca insanın Sanderslı fotoğraf ve görüntüleri paylaşması üzerine, Vermont Senatörü de boş durmadı. Sanders, viral olan fotoğrafın basılı olduğu tişörtlerden 1.8 milyon dolar toplayıp bir sivil toplum kuruluşuna bağışladı.

DİJİTAL DÜNYA GEYİK YAPTI, O TİŞÖRT SATTI

Bernie Sanders’ın kısa sürede dünyada en çok paylaşılan ve çeşitli şekillerde yeniden üretilen fotoğrafı Senatörü olduğu Vermont’taki bir yardım kuruluşuna 1.8 milyon dolarlık bir gelir getirdi. Dijital dünya geyik çevirirken, Bernie Sanders boş durmadı. Fotoğrafın basılı olduğu tişörtlerin satışından 1.8 milyon dolar topladı. Tüm parayı da Vermont’ta bulunan bir sivil toplum kuruluşuna bağışladı.


 

45 DOLARDAN ‘YOK SATTI’

https://store.berniesanders.com/ sitesinde satışa sunulan tişört 45 dolara satıldı ve kısa sürede tükendi. Sitede halihazırda tişört satın almak isteyenlere, “Bu ürüne olan yoğun talep nedeniyle, eşofmanınızı teslim almanız 4-8 hafta sürecek” uyarısı yapılıyor.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com