Beşiktaş ve Antalyaspor Katar’a gitmesin

Türkiye Futbol Federasyonu, son Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş ile son Türkiye Kupası finalisti Antalyapor arasındaki Süper Kupa finalinin 5 Ocak 2022 tarihinde Katar’da oynanacağını açıkladı. Futbolseverler, sosyal medyada bu karara tepki gösterip her iki takıma çağrıda bulundu.

NECATİ KOLA 20 Aralık 2021 SPOR

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), son Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş ile son Türkiye Kupası finalisti Antalyapor arasındaki Süper Kupa finalinin Katar’da oynanacağını açıkladı. Her iki takım, 5 Ocak 2022 Çarşamba günü başkent Doha’da karşı karşıya gelecek.

MAÇ, ÇARŞAMBA AKŞAMI 20.45’TE BAŞLAYACAK

TFF’den yapılan açıklama şöyle: “2020-21 sezonu Süper Lig şampiyonu Beşiktaş ile Türkiye Kupası finalisti Antalyaspor arasındaki Turkcell Süper Kupa 2021 maçı, 5 Ocak 2022 Çarşamba günü Katar’da oynanacak. Başkent Doha’da bulunan Ahmed Bin Ali Stadyumu’ndaki karşılaşma saat 20.45’te başlayacak.”

Katar, Doha, stat, stadyum

Beşiktaş ile Antalyaspor arasındaki Süper Kupa finali, Doha’daki Ahmed Bin Ali Stadyumu’nda oynanacak.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Birçok futbolsever, sosyal medyada bu karara çok büyük tepki gösterdi. Bir taraftan karar sorgulanırken; diğer taraftan da iki takıma çağrıda bulunuldu. İşte tepkilerden bazıları:

alican meşe @alican960: Maça çıkma Beşiktaşım @Besiktas Maça çıkma Antalyaspor @Antalyaspor

guvenozkan @guvenozkan641: Beşiktaş-Antalyaspor Süper Kupa final maçı Katar’da oynanacak: ‘Türkiye’de stat mı kalmadı, Süper Kupa da mı satıldı?

EvrenAŞIK @evrenasikydk: #Antalyaspor ve #Beşiktaş Omurgalı Durun #Katara Gitmeyin…! #KimseninKölesiOlma

Halil Büyükışıklar @BuyukKlar: TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE #SüperKupa final maçını müsait şehir ya da stadyum kalmadığı için @Besiktas ve @Antalyaspor müsabakasını #Katar #Doha ya alan başta @TFF_Org olmak üzere emeği geçen tüm devlet büyüklerimize şükranlarımı falan iletmiyorum. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Tolga DEMİR @Demir_Tolga: Beşiktaş – Antalyaspor maçı neden Katar’da oynanıyor? Bir açıklaması var mı? @Besiktas @Antalyaspor @TFF_Org

Ugur Akdemir @urakdemir: Beşiktaş’la Antalyaspor arasındaki maçın neden Katar’da oynandığını biri açıklayabilir mi lütfen?

fth.hsgr @fth88089415: Erdoğan Beşiktaş ve Antalyaspor’u da Katar’a satmış.

İsmail CONTARTürkiye Bayrağı @contar_33: Lig ve Türkiye Kupasını alan takım Beşiktaş. Rakibi kim? Türkiye Kupasında elediği Antalyaspor. Adam finalde elemiş, sen neyin Süper Kupasindasın! Kupa Beşiktaş’ın hakkı. Verin kupayı, o kadar masrafa gerek yok. Yapacağımız masrafı da Süper Kupa ödülü diye verin!

Mstfcr07 @Mstfcr071: Türkiye’de stat mı yok? Katar’da hangi Antalyaspor’lu taraftar maç izleyecek? Hangi Beşiktaş’lı gidecek? Saçma!!!

Kaan @aktenn_: Katar’da oynanacak Besiktaş-Antalyaspor Süper Kupa finalini ne izlerim ne de izletirim!

@ozby19o5: Umarım Beşiktaş ve Antalyaspor maça çıkmaz. Rezil kepazeler ne Katar aşkıymış arkadaş ya!!!!!!!

Deniz Kite @denizkite: Benim bildiğim Beşiktaş Süper Kupa için Antalyaspor ile Katar’da oynamaz! Başı millete karşı dimdik, ülkemizin bu önemli kupasından çekilir ve asla Katar şeyhinin karşısında ülkemizin kupa maçını oynamaz! @Besiktas


 

Savaş Güven @_savasguven_: @Besiktas armanızdaki Türk bayrağına saygınız varsa, @Antalyaspor içinizde gram milliyetçilik varsa çıkmayın maça. Kupayı da Erdoğan’a verin, olsun bitsin!

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com