Beyaz Toroslar gitti, Siyah Transporter’lar geldi!

6 Ağustos 2019'dan beri kayıp olan Milli Savunma Bakanlığı çalışanı Yusuf Bilge Tunç ve 29 Aralık 2020'den beri haber alınamayan eski Başbakanlık bürokratı Hüseyin Galip Küçüközyiğit'ten hiçbir iz yok.

KRONOS 31 Ocak 2021 VİDEO

Türkiye, 90’lı yıllardaki Beyaz Toroslar zamanına mı dönüyor? Beyaz Torosların yerini Siyah Transporter’lar aldı…

İstanbul’da elektrik işçisi Gökhan Güneş, işyerinin önünden 5 kişi tarafından 02 Ocak’ta kaçırıldı. Ardından gözleri bağlı şekilde serbest bırakıldı. Güneş, yaptığı basın açıklamasında, kendilerine “Biz bilinmeyenleriz” diyen kişilerce kaçırıldığını ifade etti…

Fakat, 6 Ağustos 2019’dan beri kayıp olan Milli Savunma Bakanlığı çalışanı Yusuf Bilge Tunç ve 29 Aralık 2020’den beri haber alınamayan eski Başbakanlık bürokratı Hüseyin Galip Küçüközyiğit’ten hiçbir iz yok.

Kronos’a konuşan Tunç’un ailesi, oğullarının karanlık odaklar tarafından kaçırıldığını düşünüyor. Baba Tunç, “Birçok kişinin kaçırılıp bir müddet sonra ortaya çıktığı gibi benim oğlum da bazı karanlık odaklar tarafından kaçırıldığına inanıyorum.” diyor.


 

KİM BU KARANLIK GÜÇLER?
Kaçırılan kişilerin aniden emniyette ortaya çıkması akıllara devletin karanlık ellerini akla getiriyor. CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu da bu konuya dikkat çekiyor: “Kaçırılanlar için özel bir mahkeme kuruldu. Yargı eli ile kaçırılma vakalarının üstü örtülmek isteniyor.”

1 aydır haber alınamayan KHK’lı hukukçu Hüseyin Galip Küçüközyiğit’tin kızı Sena Küçüközyiğit ise her türlü hukuki sürece başvurduklarını fakat hiçbir kurumdan yanıt alamadıklarını söylüyor: “Babamın bulunması için polise başvurdum, sonra Cimer’e yazdım. Kayıp büroya gittim, oradaki görevli bizi boşa uğraştırıyorsun bunu Ankara’nın yapması gerekiyor, dedi. Öyle olunca ben Ankara’ya geldim…”

BABASININ KAMERA KAYITLARINA KIZI ULAŞTI
Küçüközyiğit, burada babasının apartman kaydı görüntülerine ulaştığını ve babasının kaybıyla ilgili olarak her geçen gün endişesinin arttığını belirtiyor. Hüseyin Galip Küçüközyiğit’in annesi de oğlunun bulunmasını istiyor: “Gecesini gündüzüne katıp devletine hizmet eden bir insan nasıl bulunamıyor?”

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com