Boksör Ünsal Arık ringe ‘128 Milyar Dolar Nerede’ yazılı tişörtle çıktı

Almanya’da yaşayan boksör Ünsal Arık, “128 milyar dolar nerede?” sorusunu boks ringlerine taşıdı. Asya Şampiyonu olan Ünsal Arık, kırık kaburgasına rağmen Aleksandar Kuvac‘ı sayı ile yenerek unvanını korudu.

KRONOS 25 Nisan 2021 GÜNDEM

WBC Asya Boks Şampiyonu Ünsal Arık, Aleksandar Kuvac ile cumartesi günü maça “Diktatör, 128 Milyar Dolar Nerede?” yazılı tişört ile çıktı.

Almanya’da yaşayan boksör Ünsal Arık, “128 milyar dolar nerede?” sorusunu boks ringlerine taşıdı. Dünya Boks Şampiyonu unvanıyla 2019 yılında Türkiye adına çıktığı WBC orta sıklet maçını da kazanarak Asya Şampiyonu olan Ünsal Arık, kırık kaburgasına rağmen Aleksandar Kuvac‘ı sayı ile yenerek unvanını korudu.

Almanya’nın Augsburg kentinde seyircisiz gerçekleşen maçtan galip ayrılan Arık, “Yok yere zorlandık ama puanla kazandık.” dedi.


Arık, Erdoğan iktidarına yönelttiği eleştirilerden dolayı devamlı tehdit alan isimlerden birisi. Arık’ın aracının lastiklerinin patlatılması ve evine mermi gönderilmesi gibi tehditlere maruz kaldı. Arık, iktidar tarafından koronavirüs yardımı için insanlara IBAN verilmesini de eleştirmişti.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com