‘Erdoğan’ı değiştirelim’ diyenler Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olacaklar’

Bakan Bekir Bozdağ, seçim bölgesi olan Şanlıurfa'da, bir çay bahçesinde konuştu. 14 Mayıs seçimlerinde muhalefeti 'ABD, AB ve terör örgütlerinin' desteklediğini ima etti.

KRONOS 22 Nisan 2023 GÜNDEM

AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, partisinin bir çay bahçesinde düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı.

Törende konuşan Bozdağ, partisinin vaatlerini tek tek yerine getirdiğini savundu. Bozdağ, “Türkiye’nin seçimleri büyük vatandaşlarının karar vereceği bir seçim, Türkiye’nin başkanını, ABD’si, AB’si, terör örgütleri değil aziz Türk milleti sandıkta belirler. Yine hep beraber tüm dünyaya rağmen yine ve yeniden başkan Erdoğan diyeceğiz. Şanlıurfa’dan dünyanın dört bir yanına bizim başkanımız Erdoğan’dır, değiştirmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Ama biz onları sandığa gömerek siyasette büyük değişimin önünü açacağız” ifadelerini kullandı.


“DİMYAT’A PİRİNCE GİDERKEN EVDEKİ BULGURDAN OLACAKLAR”
Seçimin sonucunda Altılı Masa’yı oluşturan partilerin genel başkanların koltuklarından olacağını belirten Bozdağ, “Bir yandan Cumhuriyetin 100 yılının ilk Cumhurbaşkanı, Türkiye Yüzyılı’nın ilk cumhurbaşkanını seçeceğiz. Öbür taraftan da ‘bu yüzyılda milletin yanında, arkasında yürünmez, yürüyemeyiz’ dediği genel başkanları da sandıkta değiştirme iradesini ortaya koyacağız. ‘Erdoğan’ı değiştirelim’ diye bir araya gelenler Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olacaklar” dedi

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com