İngilizler Netflix’teki Prens Harry-Meghan Markle belgeseline ateş püskürdü

Netflix'te Prens Harry ile Meghan Markle çifti hakkında yayınlanan belgesele Britanya basını ateş püskürdü. Gazetelerde "Terbiyesiz Harry" manşetleri yer aldı.

KRONOS 09 Aralık 2022 DÜNYA

Prens Harry ve eşi Meghan Markle hakkında Netflix'te yayınlanan "Harry ve Meghan" adlı belgesel polemiklere sebep oldu.

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılıkları büyük ses getiren Prens Harry ve Meghan Markle çifti hakkında Netflix’te yayınlanması beklenen belgesel, gösterime girdi.

8 Aralık’ta üç bölüm olarak yayınlanan belgeselin ilk kısmı çiftin tanışmasına, Meghan’ın basından gördüğü ırkçı tepkilere ve Kraliyet’le tanışmasına odaklandı.

Ancak Britanya basını belgesele ateş püskürdü.

The Daily Mail, belgesele ilişkin “Saray, Kraliçe’nin mirasına saldırılmasına kızgın” manşetini attı. The Sun ise manşette “Terbiyesiz Harry” ifadelerini kullandı. The Mirror’ın manşetinde “Bu Kraliyet sirkini durdurun” ifadeleri yer aldı.

MEGHAN MARKLE’I İLK OLARAK INSTAGRAM’DA GÖRMÜŞ

Belgeselin ilk bölümünde Prens Harry, Meghan Markle’ı ilk kez bir arkadaşının Instagram gönderisinde gördüğünü söyledi. Harry, “Instagram anasayfamda dolaşıyordum ve arkadaşımın Meghan’la videosunu gördüm. Snapchat filtresi olan bir videoydu. ‘Bu kim?’ diye sordum” dedi.

Meghan Markle da, ortak arkadaşlarının kendisine ulaştığını ve Prens Harry’nin onunla tanışmak istediğini söylediğini anlattı: “‘Google’dan Harry’ye baktın mı?’ diye soruyorlar. Hayır, Instagram profiline baktım. Başka insanların onu nasıl anlattığını değil, kendisini nasıl ifade ettiğini görmek istedim.”

İlk kez Londra’da buluştuklarını belirten Markle, Harry’nin geç kaldığını söyledi.

BRİTANYA BASINI, KOMŞULARINA PARA ÖDEMİŞ

Belgeselin ikinci bölümünde Markle, Harry’le ilişkisini basının öğrenmesinden sonra hayatının tamamen değiştiğini anlattı.

O dönem Kanada’nın Toronto şehrinde yaşayan Markle, Britanya basınının sokağında toplandığını ve komşularına kendisini görüntülemeleri için para ödediklerini söyledi: “Bazılarına arka bahçelerine canlı yayın yapacak kamera yerleştirmeleri için para ödemişler.”

Markle, Prens William ve Kate Middleton’la ilk tanışmalarında yaşadığı şaşkınlığı da anlattı. Kraliyet üyelerinin resmiyeti kapıların arkasında da sürdürmesine şaşıran Markle, şöyle dedi: “Ben sarılmayı seven biriyim, hep öyle oldum. Bunun onlara sarsıcı gelebileceğini fark etmemiştim. Sanırım dışarıdaki resmiyetin içeride de sürdürüldüğünü o an anlamaya başladım.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com