Büyükelçi, AKP’nin teşkilat başkanı gibi: İlçe başkanlarımıza başarılar diliyoruz

Türkiye Cakarta Büyükelçisi Talip Küçükcan, AKP’nin yeni atanan Adana ilçe başkanlarını, "Bayrağı devreden başkanlarımıza da özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz" ifadeleriyle tebrik etti. Küçükcan'ın tebrik mesajı büyük tepki çekti.

KRONOS 30 Eylül 2023 GÜNDEM

Türkiye’nin Cakarta Büyükelçisi Talip Küçükcan, AKP’nin Adana’daki yeni atanan ilçe başkanlarını “Yeni atanan ilçe başkanlarımıza başarılar diliyoruz” tweetiyle tebrik etti.

Aynı zamanda 25’inci ve 26’ıncı dönem AKP Adana milletvekili olan Küçükcan, AKP’nin Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı’nın yeni ilçe başkanlarının atandığını duyuran paylaşımını alıntılayarak şu mesajı paylaştı:

“Yeni atanan ilçe başkanlarımıza başarılar diliyoruz. Bayrağı devreden başkanlarımıza da özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni-eski demeden hep beraber Türkiye Yüzyılı için bayrağı en yukarı taşıyacaklarına inanıyoruz.”

Talip Küçükcan’ın, büyükelçi olarak olarak bir siyasi partinin ilçe başkanlığına yapılan atamaları tebrik etmesi büyük tepki çekti.

‘KABAHAT SİZDE DEĞİL, SİZLERİ BU MAKAMLARA ATAYANLARDA’

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, “Talip Küçükcan sana emin ol söyleyecek söz bulamıyorum. En ufak şekilde de kızmıyorum. Kabahat sizde değil. Sizleri bu makamlara atayanlarda..” ifadeleriyle tepki gösterdi.

‘AKP’NİN CAKARTA TEŞKİLAT BAŞKANI MISIN?’

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez ise “Devleti ayaklar altına aldığınız yetmemiş gibi, bir de üzerinde tepiniyorsunuz. Sen büyükelçi misin, yoksa AKP’nin Cakarta teşkilat başkanı mı?” dedi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com