Canan Kaftancıoğlu’ndan öldürülen müzisyen Cihan Aymaz’ın ailesine ziyaret

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, geçen hafta içinde İstanbul Kadıköy'de öldürülen sokak müzisyeni Cihan Aymaz'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

KRONOS 06 Mayıs 2023 GÜNDEM

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, geçen hafta içinde İstanbul Kadıköy’de öldürülen sokak müzisyeni Cihan Aymaz’ın ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi. Kaftancıoğlu ziyarette, “Sizlere, buraya taziyeye gelirken çok samimi söyleyeyim, sizin siyasi görüşünüz, amcamın acısı var siyasi görüşün ne önemi var. Amcam AKP’li olsa da ben şu an buradayım. CHP’li de olsa ben şu an buradayım, diğer partili de olsa buradayım. Acının siyaseti mi var” dedi.

Kaftancıoğlu Twitter hesabından da öldürülen müzisyen Cihan Aymaz’ın ailesine yaptığı taziye ziyaretiyle ilgili de şu paylaşımı yaptı:

“Cihan’ın acısının yanında ayrıca üzüldüğüm şey, bir tane! bile AKP’li yetkili ve yöneticinin aileye taziyeye gitmemiş olması… Bu kadar mı koptuk, koparıldık birbirimizden. Ne acı ne yazık! 86 milyon yeniden barışacak ve buluşacağız acıda, tasada ve kıvançta sana söz.”

CHP İstanbul İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada ise “İl Başkanımız Dr. Canan Kaftancıoğlu; İl Yöneticimiz ve İlçe Başkanlarımız ile birlikte Kadıköy’de öldürülen sokak sanatçısı Cihan Aymaz’ın ailesine taziye ziyaretinde bulunarak Cumhurbaşkanı Adayımız ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun taziyelerini iletti” ifadelerine yer verildi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com