Cem Uzan’dan “Dolandırıcı mısınız?” sorusuna yanıt: 40 bin kişiye iş verdim ben!

Cem Uzan, kendisine sorulan, "Hakkınızda bir çok dolandırıcılık iddiası var dolandırıcı mısınız?" sorusuna sinirlenerek, "Ben dolandırıcı falan değilim, Türkiye'nin en büyük holdingini kuran adamım" şeklinde yanıt verdi.

KRONOS 24 Eylül 2022 GÜNDEM

Genç Parti Kurucu Genel Başkanı Cem Uzan, “Hakkınızda bir çok dolandırıcılık iddiası var dolandırıcı mısınız?” sorusuna, “Ben dolandırıcı falan değilim. Türkiye’nin en büyük holdingini kuran adamım” yanıtını verdi.

Cem Uzan, Babala TV’de Oğuzhan Uğur’un sunumuyla yayınlanan ‘Mevzular Açık Mikrofon’un konuğu oldu. Uzan, programı izlemeye gelen bir seyircinin, “Hakkınızda bir çok dolandırıcılık iddiası var dolandırıcı mısınız?” sorusuna sinirlere şu yanıtı verdi:

’40 BİN KİŞİYE İŞ VERDİM BEN’

“Ben dolandırıcı falan değilim. Türkiye’nin en büyük holdingini kuran adamım. 40 bin kişiye iş verdim ben! Türkiye’de yüzlerce binlerce televizyon kanalı varsa onun müsebbibi benim kardeşim. Eğer Türkiye’ye özgürlüğü medya vasıtasıyla getirdiysem RTÜK öncesinde, Star TV öncesinde müzikler TRT denetiminden geçerek çalıyordu. Bilir misin sen o günleri? Bilmezsin. Çocuktun herhalde.”

‘ÇOCUKTUN HERHALDE, BİLMEZSİN’ 

“Radyoları bilir misin? Bilmezsin. Çocuktun herhalde” diyen Uzan, “Onların hepsini Türkiye’ye ben getirdim. Özel televizyonları, özel radyoları, cep telefonlarını ben ve ailem getirdi kardeşim. 40 bin kişiye iş verdik. Türkiye’nin en büyük holdingiydik. İki numarayı ve üç numarayı topladığın zaman bizim holdingin yarısı etmiyordu. Onun için bana dolandırıcı dediğin zaman sadece bana hakaret etmiyorsun” şeklinde konuştu.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com