Cem Yılmaz’dan duygulandıran Özkan Uğur paylaşımı

Efsane MFÖ grubu üyelerinden komedyen Cem Yılmaz, usta sanatçı Özkan Uğur’u hayatını kaybedişinin birinci yılında sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşımla andı.

KRONOS 08 Temmuz 2024 KÜLTÜR

‘Ele Güne Karşı’, ‘Peki Peki Anladık’, ‘Ali Desidero’, ‘Güllerin İçinden’ parçalarının da aralarında bulunduğu birçok esere imza atan, ‘G.O.R.A.’, ‘A.R.O.G’, ‘Yahşi Batı’ ve ‘Cennet Mahallesi’ gibi birçok yapımda rol alan, MFÖ müzik grubunun sevilen ismi Özkan Uğur’un vefatının üzerinden bir yıl geçti.

CEM YILMAZ’DAN DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM
Birçok yapımda birlikte rol aldığı, yakın arkadaşı Özkan Uğur’un fotoğrafını X hesabından paylaşan komedyen Cem Yılmaz, usta sanatçıyı “Kalbimizdesin Özkan abim” sözleriyle andı.


Özkan Uğur 2013’te yakalandığı lenf kanserini atlattıktan sonra 2020’de tekrar kanser tedavisi görmeye başlamıştı. Geçen yıl 1,5 ay yoğun bakımda tedavi gören Uğur, akciğerinde oluşan farklı problemler nedeniyle tedavilere yanıt vermeyerek 8 Temmuz’da hayata gözlerini yummuştu.

AYSUN UĞUR: EN BÜYÜK VEFAYI CEM YILMAZ’DAN GÖRDÜK
Özkan Uğur’un eşi Aysun Aslan Uğur daha önce verdiği bir röportajda “En büyük desteği, vefayı Cem Yılmaz’dan gördük. Allah razı olsun ve o çocuğun tuttuğunu altın etsin. Özkan’ı kaybettiğimiz gün eve geldiğimizde Cem ve ekibi olaya hakim olmuştu bile. Herkesi ağırladılar, yedirdiler, içirdiler. Ev doldu taştı her şeye koşar mı insan, koştular. Ömür boyu unutmayacağım” ifadelerini kullanmıştı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com