CHP’li Başarır’dan Osman Gökçek’e: Babanda da, sende de utanma yok

CHP'li Ali Mahir Başarır, kendisine yönelik kaba sözler sarf eden Melih Gökçek’in AKP’den milletvekili olan oğlu Osman Gökçek'e, "Siz daha Ankara’daki bir parka yatırılan milyarların hesabını veremeyen bir ailesiniz. Babanda da sende de utanma yok" yanıtını verdi.

KRONOS 22 Mayıs 2024 GÜNDEM

TBMM Genel Kurulu’nda AKP Ankara Milletvekili Osman Gökçek ile CHP’liler arasında tartışma çıktı. CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, Gökçek’e, “Senin boğazından bir dilim helal ekmek geçti mi? Babanda da sende de utanma yok” dedi.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ.Melih Gökçek’in AKP’den milletvekili olan oğlu Osman Gökçek, dün Genel Kurul’daki görüşmelerde kürsüden CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır’ın ailesine yönelik kaba sözler yöneltti. Bunun üzerine CHP’li Başarır Gökçek’e sert tepki gösterdi.

“Osman sen bir trolsün” diyen Başarır, şöyle konuştu:

“BABANDA DA SENDE DE UTANMA YOK”
“Osman sen, üzerindeki ceketin hesabını verebilir misin? Beyaz TV’yi bu hale sen getirdin. Mehmet Ali Birand’ın kemikleri sızlar senin zekândaki bir adamın o kanalı bu hale getirmesi. Benim eşim de çocuklarım da helal ekmek yiyor. Ağzından bir dilim helal ekmek geçti mi?


Senin baban neden görevden alındı biliyor musun? Siz daha Ankara’daki bir parka yatırılan milyarların hesabını veremeyen bir ailesiniz. Babanda da sende de utanma yok. Seçimi kazanıyoruz diyordun. Siz ancak kirli para kazanırsınız. Seçim falan kazanamazsınız.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com