CHP’li Salıcı’ndan akaryakıt zammına tepki: Soyguna döndü

CHP'li Oğuz Kaan Salıcı, akaryakıta yapılan son zammını eleştirerek, "Ekonominin kötü yönetimiyle gelen zamlar soyguna döndü!" dedi. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Erdoğan yönetiminin yeni yıl dileğinde bulunmaya dahi akaryakıta yaptığı zamlarla izin vermediğin ifade etti.

KRONOS 31 Aralık 2021 GÜNDEM

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı

CHP Sözcüsü Faik Öztrak ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı; akaryakıta bu gece yapılan zamma tepki gösterdi. Öztrak, “Bu zor günleri hep beraber atlatacağız. Gecenin en karanlık anı, şafak sökmeden önceki andır. Az kaldı” dedi. Salıcı ise “Yeni yıla zamla giriyoruz. Ekonominin kötü yönetimiyle gelen zamlar soyguna döndü” açıklamasını yaptı.

CHP Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, akaryakıta gelen zamma sosyal medya hesaplarından tepki gösterdi. Öztrak ve Salıcı’nın mesajları şöyle:

– Faik Öztrak: “2022 milletimize huzur, refah, bolluk, bereket getirsin diye güzel dileklerde bulunacağız; Erdoğan Şahsım Hükümeti akaryakıta yaptığı zamlarla buna bile fırsat vermiyor. Bu zor günleri hep beraber atlatacağız. Gecenin en karanlık anı, şafak sökmeden önceki andır. Az kaldı.”

– Oğuz Kaan Salıcı: “Yeni yıla zamla giriyoruz. Benzine dün gelen zam yetmeyince bugün de 61 kuruş zam yapıldı. Üstüne motorine 1.29 TL, LPG’ye 78 kuruş zam geldi. Ekonominin kötü yönetimiyle gelen zamlar soyguna döndü!”

‘ARTIK YOLUN SONU GÖRÜNDÜ’

İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “CB Erdoğan ve kabinesinin ciddi hatalar yaptığı ve bedelini milletimizin ödediği bir yılı geride bıraktık. Artık yolun sonu göründü… Yeni yılın, erken yapılacak bir seçimle, milletimize huzur ve refah getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim” dedi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com