Cin şişeden çıktı, o fotoğraf başına bela olacak | Kronos TV

Moderatörlüğünü Turhan Bozkurt'un üstlendiği ANALİZ programında Kronos Haber Yayın Yönetmeni Doğan Ertuğrul ile siyaset bilimci Yektan Türkyılmaz Türkiye gündeminde öne çıkan başlıkları yorumluyor.

KRONOS 06 Temmuz 2024 VİDEO

Cin şişeden çıktı… Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş’in mahkeme çıkışında sarf ettiği sözler davaya müdahale edildiğini gösteriyor. Dosya adi bir cinayet vakası olarak kapatılacak mı?

Ayşe Ateş, MHP genel başkan yardımcıları Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter’in Sinan Ateş’i öldürttüğünü söyledi. Eski MHP milletvekili Olcay Kılavuz ile Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın da ismini verdi.

Kronos TV’de moderatörlüğünü Turhan Bozkurt’un üstlendiği ANALİZ programında Kronos Haber Yayın Yönetmeni Doğan Ertuğrul ile siyaset bilimci Yektan Türkyılmaz Türkiye gündeminde öne çıkan başlıkları yorumluyor. Sinan Ateş cinayetinin fâilleri mahkeme önünde hesap verecek mi?

ERKEN SEÇİM ŞİŞEDEN ÇIKTI, ŞİMDİ NE OLACAK?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel yumuşama turlarının oyalama turu olduğunu fark etti ve erken seçim hamlesini yaptı: “Yarın karar alalım, iki ay sonra seçime gidelim.”

Özel’in erken seçim hamlesine Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan nasıl bir mukabelede bulunacak?

Türkiye ne zaman erken seçime gidebilir?

Erdoğan, müttefiki Milliyetçi Hareket Partisi’ne (MHP) düne kıyasla daha fazla muhtaç hâle gelmedi mi?

KAYSERİ’DE 6-7 EYLÜL PROVASI

Kayseri’de Suriyelilerin evleri, dükkânları ve taşıtları ateşe verildi. Polis niye müdahale etmedi? Suriye’nin kuzeyinde de Türkiye’den malzeme taşıyan TIR’lar ateşe verildi. Astana öncesi kim, kime mesaj verdi?

A Millî Futbol Takımı Avusturya’yı 2-1 mağlup ederek, Avrupa Şampiyonası’nda 2008 yılından bu yana ilk defa çeyrek finale çıktı. Maçın iki golünde imzası bulanan Merih Demiral’ın bozkurt işareti ortalığı karıştırdı. UEFA soruşturma başlattı, Almanya İçişleri Bakanı “Stadyumlarımızda aşırı sağcı faşist sembollere müsamaha gösteremeyiz.” dedi. Sevinçte de birleşemedik….

EMEKLİYE 10 BİN TL, MEHMET ŞİMŞEK’E 290 BİN TL

En düşük emekli aylığı yüzde 25 zamma rağmen 10 bin TL’de kaldı. Milletvekili ve bakan maaşları 40-50 bin TL arttı. Bu çifte standart halkta öfkeyi kabarttı. Zam üstüne zam gelirken asgari ücretin artırılmaması Erdoğan için sonun başlangıcı olabilir mi?

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com