Erdoğan çok kaygılı: ‘Son seçimlerde düşüş yaşadık, herhalde…’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize’nin Güneysu ilçesinde vatandaşlara hitap etti. "5-6 ay sonra, yerel seçimler var, belediye seçimleri var. Malum, son seçimlerde milletvekili sayımızda bir düşüş yaşadık. Herhalde, yerel seçimlerde aynı düşüşü yaşamayız. Bunun için çok farklı bir gayret gerekecek" dedi.

KRONOS 04 Kasım 2023 GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın yapacağı toplu açılışlar için memleketi Rize’ye geldi. Güneysu ilçesinde Cumhurbaşkanlığı otobüsünden yurttaşlara seslenen Erdoğan, şunları söyledi:

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden bu yana uzun bir sürenin geçtiğini, en son seçimlerde Rize’ye geldiğini anımsatan Erdoğan, seçim sonrası ziyaretlerine en fazla oy alan illerden başlayarak Bayburt ve Gümüşhane’yi ziyaret ettiğini anımsattı.

“TÜRKİYE’Yİ ÇOK DAHA FARKLI BİR YERE TAŞIYACAĞIZ”
“Tabi yapacağımız çok şeyler var. Yapmakta olduğumuz çok şeyler var. Hep beraber el ele vereceğiz, eğitimden sağlığa, adalete, ulaşıma, bütün bunlarla birlikte Türkiye’yi çok daha farklı bir yere taşıyacağız.


Yarın toplu açılışları gerçekleştirmek için buradayız. Hem toplu açılışları gerçekleştireceğiz hem de Rize’deki kentsel dönüşümü yerinde göreyim istedim.

“RİZE’DE GÜÇLÜ BİR SEES ÇIKARALIM İSTİYORUM”
5-6 ay sonra, malum yerel seçimler var, belediye seçimleri var. Yerel seçimlerde de başta Rize merkez olmak üzere ev ev dolaşarak ilçelerimizi de partimize kazandırmanızı istiyorum. Malum, son seçimlerde milletvekili sayımızda bir düşüş yaşadık. Herhalde, yerel seçimlerde aynı düşüşü yaşamayız. Bunun için çok farklı bir gayret gerekecek. Bu gayretlerle birlikte Rize ve ilçelerinde çok güçlü bir ses çıkaralım istiyorum.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com