Daum, kansere yakalandı: ‘Tüm gücümle mücadele edeceğim’

Ünlü Alman teknik direktör Christoph Daum kansere yakalandığını ancak savaşçı bir kişiliğe sahip olduğunu belirterek, mücadele edeceğini açıkladı.

KRONOS 21 Ekim 2022 SPOR

Christoph Daum

Bir dönem Türkiye’ye damgasını vuran ünlü Alman teknik direktör Christoph Daum kanser hastalığına yakalandığını duyurdu.

Uzun yıllar Bursaspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe’de görev yapan ünlü Alman teknik direktör Christoph Daum, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kansere yakalandığını açıkladı. Daum, Türkiye’de üç kez şampiyonluk olmuştu.

Daum, paylaşımında, “Bir rutin kontrol çerçevesinde kanser teşhisi konulduğu için son aylarda kamuoyundan çekilmek zorunda kaldım. O zamandan beri CIO Köln’de Prof. Dr. Jürgen Wolf ve ekibinin emin ellerinde bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

“BEN BİR SAVAÇIYIM”

Tedavi sürecinin iyi gittiğini belirten Daum, “Beni iyi tanıyorsunuz. Ben bir savaşçıyım ve bu zorlukla iyimser bir şekilde ve tüm gücümle mücadele edeceğim. Bu yüzden mümkün olan en kısa sürede iyileşmek için şimdi özel yaşama ihtiyacım olduğuna saygı duymanızı rica ediyorum. Olumlu mesajlarınızdan mutlu oluyorum ve desteğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com