Demet Akalın’ın bindiği tekne iskeleye çarptı: Tekne sulara gömüldü

Bodrum'dan Didim'e deniz yoluyla gitmeye çalışan Demet Akalın'ın bindiği tekne, Yalıkavak Marina'da iskeleye çarptı. 8 metrelik fiber tekne, kısa süre içerisinde sulara gömüldü. Ölümden dönen ve yüzünden yaralanan şarkıcı, "Saniyeler içinde battı. Nasıl sağ çıktım anlamıyorum. Verilmiş sadakamız varmış" dedi.

KRONOS 25 Ağustos 2023 KÜLTÜR

Aydın’ın Didim ilçesinde vereceği konser için Bodrum’dan Didim’e deniz yoluyla gitmeye çalışan ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın bindiği tekne, Yalıkavak Marina’da iskeleye çarptı.

Adı sık sık polemiklerle gündeme gelen Akalın, çevredekiler tarafından kurtarılırken, 8 metrelik fiber tekne, kısa süre içerisinde sulara gömüldü. Başından hafif şekilde yaralanan Akalın, konserini iptal etmedi.


“VERİLMİŞ SADAKAMIZ VARMIŞ”
Didim’den karayolu ile Bodrum’a dönen şarkıcı, yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı. İyi olduğunu söyleyen Akalın, “Alnımda şişlik var. Çok kötü bir tekne kazası yaptık. İskeleye girdi. Gece ben böyle şeyleri kullanmam aslında ama 20 dakikada gideriz diye. Tekne saniyeler içinde battı. O tekneden nasıl sağ çıktık ben algılayamıyorum. Verilmiş sadakamız varmış” dedi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com