Dilan Polat söylentisi Fatsa’yı karıştırdı: Kuyumcuya koştular

Ordu'nun Fatsa ilçesinde bir kuyumcunun Dilan Polat soruşturması kapsamında gözaltına alındığı iddiası sonrası yüzlerce kişi toplandı. Emanet ettikleri altınlarını almaya gelenler izdiham oluştururken, kuyumcu, dedikoduyu çıkaranlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

KRONOS 10 Kasım 2023 GÜNDEM

Haklarında kara para aklama ve vergi kaçırma gibi iddialara ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Engin Polat ve Dilan Polat çifti soruşturması kapsamında Ordu’nun Fatsa ilçesinde bulunan bir kuyumcunun da gözaltına alındığı yönünde söylentiler çıktı. Dedikodu üzerine, ilçe halkı emanet verdikleri altınları almak için kuyumcuya akın etti.

Sözcü’de yer alan habere göre, kısa sürede bütün ilçede duyulan söylentinin ardından kuyumcu Emre Sade’ye emanet altın veren vatandaşlar kuyumcuya akın etti. Altınlarını geri almak isteyen vatandaşlar kuyumcunun dışında uzun kuyruk oluşturdu.

Kalabalığın gittikçe artması üzerine açıklama yapan işletme sahibi Emre Sade, “İşimizin başındayız. Herhangi olumsuz bir durum yok. İş yerimiz açık. Her gün olduğu gibi bugün de iş yerimizi açtık ama kötü niyetli kişilerin esnaflığımıza zarar vermek için çıkardığı dedikodu sonrası böyle bir durumla karşılaştık. İş yerimizde hizmet vermeye devam ediyoruz. İşletmemizle ilgili iftira niteliğindeki paylaşım ve yorumlar hakkında her türlü yasal hakkımızı kullanacağımızı bildiririz” dedi.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com