Dilipak’tan Murat Kurum’un atanmasına tepki: Halkın İstanbul’u emanet etmediği birine…

Gazeteci Abdurrahman Dilipak, Erdoğan'ın Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'na Murat Kurum'u yeniden atamasına tepki gösterdi: "Halkın İstanbulu emanet etmediği birine ülkenin şehirlerini emanet etmek doğru bir karar mı?"

KRONOS 02 Temmuz 2024 GÜNDEM

Abdurrahman Dilipak

Yeni Akit gazetesinin eski yazarı, gazeteci Abdurrahman Dilipak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na Murat Kurum’u yeniden atamasına tepki gösterdi.

Dilipak, “Halkın İstanbulu emanet etmediği birine ülkenin şehirlerini emanet etmek doğru bir karar mı?” diye sordu ve ekledi: “Dilerim yeni dönemi, eski yanlışların tashihi için bir fırsat olur.”

Sosyal medya hesabından Dilipak, şunları söyledi:

“Eğer kaldığı yerden devam edecek olursa, vay başına geleceklere ve vay ülkemin başına geleceklere. Eğer dün yaptıkları yanlışları düzeltmek için geliyorsa, buyursun, yoksa 🙁 Karbon ayak izi, İklim yalanları, Chemistrail ve diğer konularda ne olacağını göreceğiz. Halkın İstanbulu emanet etmediği birine ülkenin şehirlerini emanet etmek doğru bir karar mı? Dilerim yeni dönemi, eski yanlışların tashihi için bir fırsat olur.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com