Doğum gününü kutladı, bir gün sonra kocası öldürdü

Öldürülen genç kadının daha önce gördüğü psikolojik ve fiziksel şiddet nedeniyle evi terk ettiği ancak bitmeyen ısrarları sonucu eşine geri döndüğü ileri sürüldü.

KRONOS 12 Şubat 2022 GÜNDEM

Hilal Adıyaman (21) isimli genç kadın kocası tarafından başından vurularak öldürüldü. Adıyaman’ın doğum gününden bir gün sonra öldürüldüğü ortaya çıktı.

Kadına şiddet bitmek bilmiyor. Hilal Adıyaman 16 yaşında görücü usulü evlendirildiği eşi Mustafa Adıyaman tarafından silahla başından vurularak öldürüldü.

Adıyaman’ın evlendiği günden beri kocasından fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğü belirtildi. Cinayete kurban giden genç kadının bir yıl kadar önce uğradığı fiziksel ve psikolojik şiddet nedeniyle baba evine döndüğü iddia edildi.

DOĞUM GÜNÜNDEN BİR GÜN SONRA  ÖLDÜRÜLDÜ

Ancak genç kadının, eşi katil zanlısı Mustafa Adıyaman’ın uzun ve bitmeyen ısrarlarına dayanamayıp evine geri döndüğü belirtildi. Çiftin bir süre iyi geçindiği ancak kocasının fiziksel ve psikolojik şiddetinin bu kez artarak devam ettiği ileri sürüldü.


 

İddiya göre çift arasında süren tartışmalar ve kavgalar artınca Hilal Adıyaman boşanacağını ve evi terk edeceğini söyledi. Ancak bu talep eşi tarfından talep görmedi. Hilal Adıyaman doğum gününden bir gün sonra 6 Şubat’ta eşi Mustafa Adıyaman tarfından kafasından vurularak öldürüldü.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com