Muharrem İnce’yi ağırlayan Oğuzhan Uğur: Gergin bir ortam vardı

Oğuzhan Uğur’un 'Mevzular Açık Mikrofon' programına bir yıl arayla ikinci kez katılan Muharrem İnce’nin agresif tavırları gündem oldu. Oğuzhan Uğur, “Her zamankinden gergin bir ortam vardı” dedi. Programın yayın tarihini duyurdu.

KRONOS 13 Nisan 2023 GÜNDEM

14 Mayıs’taki seçimlere cumhurbaşkanı adayı olarak gireceğinin kesinleşmesi üzerine muhalefetin eleştire odağına yerleşti Memleket Partisi’nin Genel Başkanı Muharrem İnce.

Bir süredir Oğuzhan Uğur’un Babala TV’de yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programına konuk olacağı konuşuluyordu. İnce, beklenildiği gibi programa katıldı. Kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi.

İnce’nin sosyal medyada paylaşılan görüntüleri ise gündem oldu.

Muharrem İnce’nin, Avrasya Araştırma kurucusu Kemal Özkiraz hakkında “tetikçi” dediği anlar da dikkati çekti.

“BOŞ BİR TENEKESİN”
Kendisine “tetikçi” diyen İnce’ye, Twitter hesabı üzerinden yanıt veren Kemal Özkiraz, “Sen içi boş bir tenekesin. Öyle tenekesin ki iki Cumhurbaşkanı adayının en kritik toplantısını beni şikayetle geçirecek kadar bomboş bir adamsın. Hele şu programın yayınlansın tetikçi kimmiş, uyduruk anketler nasıl ve kim tarafından yapılmış hepsini göreceğiz” ifadelerini kullandı.


 

“GERGİN BİR ORTAM VARDI, AMA KAZASIZ BELASIZ BİTİRDİK ÇOK ŞÜKÜR”
Oğuzhan Uğur da “Muharrem İnce bölümü az evvel bitti. 7 saat 15 dakika sürdü. Salonda CHP’liler ve TİP’liler ağırlıktaydı. Ak partililer, Zafer partililer, HDP’liler ve hatta LDP’liler de vardı. Yani Sn. İnce’ye sağlı sollu sorular geldi diyebiliriz. Her zamankinden gergin bir ortam vardı, ama kazasız belasız bitirdik çok şükür. Ben yine harikaydım tabii” dedi.

BaBala TV’nin kurucusu Oğuzhan Uğur son dönemde gündem olan isimlerden. Seçim sürecinde 4 partiden vekillik teklifi aldığını duyuran Uğur herkesi şaşırtmıştı.

Uğur, sosyal medya hesabından programla ilgili bir paylaşımda bulundu. İşte o paylaşım:

“M.A.M 10. Bölüm Uzun Tanıtım. Konuk Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Sn. Muharrem İnce. Programın tamamı 17 Nisan Pazartesi Akşamı 21.30da BabalaTV’de”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com