Garanti’den emekliye promosyon sürprizi

Emekliler banka şubesine gitmeden maaş hesabı açabiliyor. Promosyonun yanı sıra ilave bonus, ücretsiz EFT ve aidatsız kredi kartı gibi avantajlar sunuluyor.

KRONOS 06 Ekim 2022 EKONOMİ

Özel bankaların emekli maaş promosyonu rekabeti ekim ayında da devam ediyor. Yapı Kredi Bankası ve İş Bankası ile Akbank’tan sonra Garanti BBVA da promosyon kampanyasını 31 Ekim’e kadar uzattı.

Garanti Bankası emeklilere 6 bin Türk Lirası (TL) nakit promosyona ilave olarak 1.500 TL bonus puan verecek. Böylece Garanti BBVA maaşını üç yıllık taahhüt mukabilinde taşıyan emeklilere toplam 7 bin 500 TL ödeyecek.

Emeklilerden havale ve EFT ücreti alınmayacak. Garanti BBVA mobil ve internet sitesi vasıtasıyla maaş alınan vadesiz TL hesabından yapılacak havale ve hafta içinde 08.30-16.00 saatleri arasında EFT işlemleri ücretsiz olacak.

Maaşını taşımak isteyen emeklilerin bunun için şubeye gitmesine gerek yok. Bankanın mobil ve internet şubesi üzerinden emekli maaş hesabı açılabiliyor.

 

Kamu bankaları (Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank) ile PTT emeklilere 750 TL promosyonu reva görürken, özel bankalar birkaç ay içinde promosyon tutarını 1.500 TL-2 bin 500 TL civarından 7 bin 500 TL seviyesine yükseltmişti.

Gecikmiş kredi borcu olmayan emekliler promosyon mukavelesinin vadesi dolmasa da maaşını daha fazla promosyon veren bankaya nakledebiliyor.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com