Emine Şenyaşar ameliyat oldu: Adalet Nöbeti’ne 6 Ekim’e kadar ara verdi

Urfa'da başlattığı Adalet Nöbeti'ni Ankara'ya taşıyan Emine Şenyaşar, sağlık sorunları nedeniyle nöbete 6 Ekim'e kadar ara verdi. Ameliyattan çıkan anne Şenyaşar, iyileştikten sonra Adalet Nöbeti'ne devam edeceğini söyledi.

KRONOS 16 Eylül 2023 GÜNDEM

Urfa’nın Suruç ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde AKP eski milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve akrabaları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar, 9 Mart 2021’de Urfa Adliyesi önünde “adalet nöbeti” başlatmıştı. Emine Şenyaşar ve oğlu Yeşil Sol Parti milletvekili Ferit Şenyaşar adalet nöbetini 846’ncı gününde Adalet Bakanlığı önüne taşımıştı. Birçok sağlık sorunu olan anne Şenyaşar, dizlerinden ameliyat olmak için bakanlık önündeki eyleme 49’uncu gününde 6 Ekim’e kadar ara vermek zorunda kaldı.

Mezopotamya Ajansı’nın haberine göre; ameliyattan çıkan anne Şenyaşar, iyileştikten sonra adalet nöbetine devam edeceğini söyledi.

ADALET NÖBETİ’Nİ 846’INCI GÜNÜNDE ADALET BAKANLIĞI ÖNÜNE TAŞIDI
14 Haziran 2018 tarihinde AKP eski Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve akrabaları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar, 9 Mart 2021’de Urfa Adliyesi önünde Adalet Nöbeti başlattı.

Emine Şenyaşar ve oğlu Yeşil Sol Parti Milletvekili Ferit Şenyaşar Adalet Nöbeti’ni 846’ncı gününde Adalet Bakanlığı önüne taşıdı.


Birçok sağlık sorunu olan anne Şenyaşar dizlerinden ameliyat olmak için Bakanlık önündeki eyleme 49’uncu gününde ara vermek zorunda kaldı.

Ameliyattan çıktıktan sonra “adalet” dövizleriyle hasta yatağında açıklama yapan anne Şenyaşar, Adalet Nöbeti’ni sürdüreceğini kaydetti.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com