Erbakan’ın intikamı: Yeniden Refah AKP’nin altını oyuyor | Kronos TV

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Necmeddin Erbakan’ı hapse attırmak istediğine dair beyanlara her gün bir yenisi ilave ediliyor. Erbakan'ın intikamını kim, nasıl alıyor?

KRONOS 09 Mart 2024 VİDEO

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Necmeddin Erbakan’ı hapse attırmak istediğine dair beyanlara her gün bir yenisi ilave ediliyor. Erbakan’ın intikamını kim, nasıl alıyor?

AKP’nin ittifak hamlesi niye sonuçsuz kaldı? Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın belediye başkan adaylarını geri çekeceği iddia edilmişti.

Kronos TV’de “Analiz” programı yine dopdolu. Moderatörlüğünü Turhan Bozkurt’un üstlendiği Analiz programında Yektan Türkyılmaz ve Doğan Ertuğrul konuşulmayanları konuşuyor.

Erbakan, “Yeniden Refah Parti’miz ne kadar oy aldı? Yüzde 3’e yakın bir oy aldı. Yani anketlerde gösterilenin 3 misli. İnşallah Mart ayında da aynısı olacak ve cenabı Allah’ın izniyle Mart seçimlerinde yüzde 20’nin üzerinde oyla çıkacağız. Adaylarımızı geri çekmiyoruz, seçime tek başımıza giriyoruz.” dedi.

Erbakan ile Erdoğan bu defa yüz yüze görüşmedi. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Erdoğan, Necmeddin Erbakan’ı hapse attırmak istedi.” demişti.

Erbakan’ın damadı Mehmet Altınöz, “Evet, Temel Bey’in anlattığı gibi 2006 yılında Erbakan hocamızın konutunda İçişleri Bakanlığı’nın görevlendirdiği koruma polisleri varken başka bir polis ekibi gelerek Erbakan hocamızı götürmeye çalıştı.”

Fatih Erbakan, 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanı Seçimi’nde Cumhur İttifakı’na dahil olmuştu. 31 Mart Mahallî İdareler Seçimi’nde Erdoğan’a kapıyı kapattı. Erbakan, babasının intikamını mı alıyor?

YRP’nin yüzde 3 civarında oy alması İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında Ekrem İmamoğlu’na fayda sağlamış olabilir mi?

Bu hafta Ankara ve İstanbul anketlerinde AKP’nin adaylarını başabaş noktaya getirmek kararsız AKP seçmenine dönük bir taktik mi?

Seçilmesi hâlinde DEM Partililerle çalışmayacağını söyleyen CHP’nin Afyonkarahisar Belediye Başkanı Adayı Burcu Köksal’a parti içinden tepkiler sürüyor. CHP’nin X hesabından yapılan paylaşımda, “Tüm belediyelerimizin kapıları herkese sonuna kadar açıktır” ifadeleri yer aldı.

Ekrem İmamoğlu’nun çıkışı bu krizi bitirmeye yetti mi?

EMEKLİYE YİNE HÜSRAN

AKP lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan emekliyi gözden çıkardı mı? Yoksa seçime günler kala şapkadan bir tavşan çıkarabilir mi?

KAN DONDURAN KAZA VE PES DEDİRTEN BİR KAÇIŞ!

Yazar Eylem Tok’un bir kişinin ölümüne sebebiyet veren 16 yaşındaki oğlu T.C.’yi Mısır’a kaçırdı. Zenginler, meşhurlar kanunlardan ve cezalardan muaf mı?

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com