Erdal Özyağcılar koronavirüse yakalandı

Oyuncu Erdal Özyağcılar koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından "Efendim! Ve nihayet ben de oldum. Ben de pozitifim, ben de Covid’im" ifadeleriyle duyurdu. Özyağcılar, 'Hoş geldin badanacı' isimli oyunun sahnelenmesinin ertelendiğini kaydetti.

KRONOS 03 Ocak 2022 GÜNDEM

Sanatçı Erdal Özyağcılar koronavirüse yakalandı.

Oyuncu Erdal Özyağcılar koronavirüsüne yakalandığını belirterek, “Merak etmeyin aşılıyım, şahaneyim. Akşam oyun var diye önlem olarak PCR yaptırdım, hiçbir belirtim yok taş gibiyim… ” dedi.

Hiçbir belirti taşımadığını söyleyen 74 yaşındaki Özyağcılar, Covid-19’a yakalandığını sosyal medya hesabından yayınladığı video ile duyurdu.

Özyağcılar “Merak etmeyin aşılıyım, şahaneyim. Akşam oyun var diye önlem olarak PCR yaptırdım, hiçbir belirtim yok taş gibiyim… ” ifadelerini kullandı.

Erdal Özyağcılar ayrıca Berna Laçin ve Gözde Çetiner ile başrolünü paylaştığı  ‘Hoş Geldin Boyacı’ isimli tiyatro oyununun gösteriminin ertelendiğini duyurdu. Seyircilere seslenen Özyağcılar,  “Efendim! Ve nihayet ben de oldum. Ben de pozitifim, ben de Covid’im. Üzüldüm, bu 10 içinde 3-4 oyunumuz vardı. Oyunlarda sizlerle birlikte olamamak. Ama sakın biletlerinizi iptal etmeyin, 10 gün sonra tekrar beraber olalım” dedi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com