Erdoğan bu kez anonsçusuna sinirlendi: Ulan Orhan, ulan Orhan…

Partisinin Ankara mitinginde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, sunucu Orhan Karakurt'a "Ulan Orhan, ulan Orhan" diye kızdığı görüntüler canlı yayına yansıdı.

KRONOS 01 Mayıs 2023 GÜNDEM

Malatya’da deprem konutlarının temel atma töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sunucu Orhan Karakurt’u azarladığı olayın bir benzeri dünkü Ankara mitinginde de yaşandı.

Malatya’daki törende anahtar teslimi için bir çifti davet etmesi için sunucu Orhan Karakurt’a seslenip “Çağırsana ya, ne duruyorsun!” diyerek tepki gösteren Erdoğan’ın AKP’nin Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen ‘Büyük Ankara Mitingi’nde bu kez “Ulan Orhan, ulan Orhan” diyerek kızdığı sözleri canlı yayında ekrana yansıdı.

SİNİRLENDİ

Erdoğan’ın, ekrana yansıtılmasını istediği video gelmeyince sinirlendiği öğrenildi.

Video geleyince Erdoğan daha sonra mikrofonu eline alıp kendisini dinleyenlere, “Yine bir teknik arıza… Ama zaten sizler konuyu gayet iyi biliyorsunuz. Anlatmaya gerek yok” dedi.

YILLARDIR ERDOĞAN’IN YANINDA

Cumhurbaşkanlığı Kongre ve Kültür Merkezi Müdürü ve Cumhurbaşkanlığı Müşaviri Orhan Karakurt, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 22 Ekim 2022’de Resmi Gazete’de yayınlanan kararı ile Cumhurbaşkanı Danışmanı olarak atandı.

Karakurt, yıllardır Erdoğan’ın mitinglerinde sunuculuk yapıyor. Bu nedenle “Erdoğan’ın çığırtmanı” lakabı takılan Orhan, Erdoğan’ın gittiği her yere onunla birlikte gidiyor.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com