Erdoğan: Belediyeleri de bize verin, ülkeyi uçurmaya devam edelim

Ağrı'da konuşan Erdoğan, "Şimdi Cumhur İttifakı ve şu anda da hükümet olarak iş başında olduğumuza göre yerel yönetimi de 31 Mart’ta bize teslim ettiğinizde ülkeyi biz uçurmaya devam edeceğiz" dedi.

KRONOS 14 Mart 2024 GÜNDEM

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında partisinin Ağrı mitinginde konuştu.

Konuşmasında CHP’yi hedef alan Erdoğan, “Bunların ne Ağrı umurlarında, ne İstanbul umurlarında ne Diyarbakır umurlarında. Bunlar sadece ağa babalarını düşünüyor” ifadelerini kullandı. Partisinin Ağrı’daki belediye başkan adaylarını tanıtan Erdoğan’ın konuşmasının satırbaşları şöyle:

‘BAŞINIZA KAKMADIK’ 

“Ne yaparsak yapalım hepsini lütuf değil vazife olarak gördük, asla yeter demedik. Hele hele bunları sizin başınıza asla kakmadık. Cumhuriyet tarihinin en köklü adımlarını hayata geçirmekle kalmadık, Türkiye Yüzyılı vizyonunu da başlattık. Burada 40 bin kişi olduğunu emniyetten öğrendik. Şimdi birileri çıkmış sizin iradenize ipotek koymaya çalışıyor. Tek parti faşistleriyle gizli saklı ittifaklar kurarak gerçekleştirmenin peşindeler. CHP’yi bile yedek tekerlek yapacak duruma getirdiler.

Başka Ağrı yok, başka Türkiye yok. Önümüze çıkan tüm imkanları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Bunların hepsini bir araya toplayın, sonra çarpın, bölün, çıkartın. Ne yaparsanız yapıp. Sonuç hep sıfır olur. Birbirleriyle kavga edip pazarlık yapmaktan ülkeyle ilgili herhangi bir meseleyi gündeme almaya fırsat bulamıyorlar.


‘VERİLEN SÖZLER TUTULUR’

Ağrı ben size inanıyorum. 31 Mart’tan sonra bu tabloya çok daha fazlasını ekleyeceğiz. Bu kardeşiniz Cumhurbaşkanı Cumhur İttifakı ile birlikte durmak yok. Belediyelerimiz, Cumhurbaşkanı ve ekibimiz hep beraber olacağız. Verilen sözler bizim tarafımızdan tutulur.

Seçilmeleri halinde Cumhurbaşkanlığımızla, bakanlıklarımızla her daim başkanlarımızın yanında olacağız. Belediyelerimizin sizlere getireceği her hizmeti, her yatırımı destekleyeceğiz. Belediye başkan adaylarımızı sizlere emanet ediyorum.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com