Erdoğan’a “Sen rahat oyna!” diyen dört Kürt siyasetçi kim? | Kronos TV

Moderatörlüğünü Turhan Bozkurt'un üstlendiği Analiz programında Yektan Türkyılmaz ve Doğan Ertuğrul konuşulmayanları konuşuyor. Erdoğan yeni bir çözüm sürecine ne kadar hazır? DEM Parti Erdoğan ile yeniden masaya oturacak mı? Kürt siyaseti bu meselede ikiye mi bölündü? Kimler, hangi tarafta?

KRONOS 23 Mart 2024 VİDEO

Seçime iki hafta kala DEM Parti ile AKP arasında müzakere iddiası kulisleri hareketlendirdi. Erdoğan’a “Sen rahat oyna!” mesajı veren Kürt siyasetçiler Erdoğan ile çözümün mümkün olmadığını bilmiyor mu?

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski HDP eş genel başkanı Selahattin Demirtaş’ın hamlesini boşa düşürmek için Kürtleri böldü mü?

Demirtaş’ın gelecek hafta Ekrem İmamoğlu lehine bir hamlede bulunacağı iddia ediliyor… Bu ne olabilir?

Kronos TV’de “Analiz” programı yine dopdolu. Moderatörlüğünü Turhan Bozkurt’un üstlendiği Analiz programında Yektan Türkyılmaz ve Doğan Ertuğrul konuşulmayanları konuşuyor.
Erdoğan yeni bir çözüm sürecine ne kadar hazır? DEM Parti Erdoğan ile yeniden masaya oturacak mı? Kürt siyaseti bu meselede ikiye mi bölündü? Kimler, hangi tarafta?

Diğer taraftan Irak cenahında Ankara ile Bağdat arasında imzalanan mutabakat metni ne anlama geliyor?

Iraklıların “Kuru Yol Projesi” dedikleri ticaret yolu projesi nedir?

Bu proje Türkiye’yi neden heyecanlandırdı?

ABD bu işe ne der? Körfez ülkeleri nasıl yaklaşır? Rusya bu işin neresinde, Çin ne yapar? Soru ve mesele çok.

TURGUT ALTINOK’UN MAL VARLIĞI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR!

AKP’nin Ankara Büyükşehir belediye başkan adayı Turgut Altınok’un mal varlığında yok, yok. Ancak vergi ve banka hesabı yok.

Son anketlere göre; İstanbul’da Ekrem İmamoğlu, Ankara’da Mansur Yavaş Cumhur İttifakı’na fark atıyor.

Son haftada seçmenin kanaatini değiştirecek bir karar ya da gelişme olmazsa AKP için Mahallî İdareler Seçimi yeni bir hezimete dönüşebilir mi?

EMEKLİYE PROMOSYON

“Emeklilerimize güzel bir haber vermek istiyorum.” diyen Erdoğan, “Kamu bankalarımız bu yıl promosyonları alınan maaşı 8 bin ile 12 bin lira arasında belirledi. Diğer bankaların da katılacağına inanıyorum.” dedi.

Promosyon diğer bankalarda 8 bin TL ila 15 bin TL arasında değişirken, Erdoğan’ın müjde dediği bu mu? Emekliye seyyanen zam yok mu?

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com