Eski bakan Zehra Zümrüt Selçuk, KARDEMİR yönetim kurulu üyeliğine atandı

Nisan ayı içerisinde Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevinden alınan Zehra Zümrüt Selçuk, KARDEMİR A.Ş Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı. Selçuk, KARDEMİR yönetim kurulu üyeliğinden aylık 50 bin TL alacak.

KRONOS 05 Mayıs 2021 GÜNDEM

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'un koronavirüs testi pozitif çıktı

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevinden alınan Zehra Zümrüt Selçuk, KARDEMİR A.Ş Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı.

Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderilen açıklamada, şirketin yönetim kurulu tarafından oy birliğiyle alınan kararla, boşta bulunan yönetim kurulu üyeliği görevine Eski Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un atandığı duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, şahsi Twitter hesabından Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin (KARDEMİR) yönetim kurulundaki Adalet ve Kalkınma Partili isimleri açıklamıştı.


Yavuzyılmaz, kaynak olarak da KARDEMİR Genel Kurul tutanakları ve Kalkınma Bankası Genel Kurul tutanağını göstermişti. Zehra Zümrüt Selçuk yönetim kurulu üyeliğinden aylık 50 bin TL  alacak.

 

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com