Euroleague’de final-four seyircisiz oynanacak

Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyindeki en prestijli organizasyonu Euroleague'e koronavirüs engeli. Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenecek olan dörtlü final maçlarının salgın nedeniyle seyircisiz oynanmasına karar verildi.

TARIK ENGİN 28 Nisan 2021 SPOR

Euroleague yönetim kurulu, Almanya’nın Köln şehrinin ev sahipliği yapacağı dörtlü final maçlarının seyircisiz oynanmasına karar verdi. Temsilcilerimiz Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko’nun çeyrek final oynadığı organizasyonda, henüz dörtlü finale adını yazdıran bir takım bulunmuyor.

Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyindeki en prestijli organizasyonu THY Euroleague, koronavirüs salgını nedeniyle dörtlü final karşılaşmalarının seyircisiz oynanmasına karar verdi. Türkiye’den Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko’nun mücadele ettiği ligde, play-off heyecanı 4 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

FİNAL-FOUR 28-30 MAYIS TARİHİNDE ALMANYA’DA DÜZENLENECEK

THY Euroleague’de 2020-2021 sezonun şampiyonunun belirleneceği final-four organizasyonu, 28-30 Mayıs tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek. Köln’de yer alan Lanxess Arena’da düzenlenecek olan organizasyonda maçlar, yeni tip koronavirüs nedeniyle seyircisiz olarak oynanacak.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com